No nyt on aikamoinen "vauva"! Michele Minttu Murphy-Kaulanen on jakanut Instassa "iloisen perhetapahtuman".
Lue juttu ja katso kuvat:
https://www.suomi24.fi/viihde/ohhoh-michele-murphy-kaulanen-hammentaa-vauvauutisella-totuus-on-hieman-toisenlainen?s24
Ohhoh! Michele Murphy-Kaulanen hämmentää vauvauutisella - Totuus on hieman toisenlainen!

16
4189
Vastaukset
- Anonyymi
Ei varmaan ihmisvauva sentään... 😂
- Anonyymi
Turha julkkis👎.
- Anonyymi
Hienoa avaus Suolen modelta.
Pitäisikö kuitenkin keskittyä palstojen siivoukseen? - Anonyymi
Minttu on aikas barski vötky.
- Anonyymi
Miksi tämä on uutinen? En voi sietää tätä pariskuntaa, niin tyhmiä on jutut tällä kauppiaanrouvalla ja miehellään. Miksi pitää roikkua julkisuudessa, keskittyisivät vaan sen kauppansa pyörittämiseen.
- Anonyymi
Kannattaa antaa Anna tulli
- Anonyymi
Onnittelut vauvasta, toivoo Kennedy-Mönkkönen.
- Anonyymi
ottaakohan ihan vierihoitoon pökäleen imettääköhän , ei paljon ukosta muutu äly eikä haju.
- Anonyymi
miksi sillä litteä nokka ei tähän bussiin
miksi isot nokka reijät tähän bussiin
mistä tehdään samsonite laukun kahvat Huulista
- Anonyymi
Myy itteään roskalehdille. naama, kaikki asiat ja vielä tekaistutkin jutut. Kun myy itteään, niin mitä se on . Sille sanalle on monta synonyymiä. On V, H,P,L ,L alkuiset ainakin.
- Anonyymi
Kuka idiootti on hallituksen puheenjohtaja kun yhtiö ajettu alas ja tuotteet mitä sattuu. Pörssikurssit ??? Kannattais valita ammattilaisia yhtiön hallitukseen!!
- Anonyymi
Olipa paska juttu. Viäläkö kauppa on olemassa, korona ajan avustukset meni ihan muuhun kuin oli tarkoitettu. Onneksi ei ole leuhkittu mediassa Diapamin syömisillä enkä ole nähnyt lööpeissäkään. Mintun isä kuoli Yliannostukseen meneekö ukko perässä perinteitä kunnioittaen.
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p907158Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3576228Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite583583Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293319Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1911811Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os171528Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181256- 601253
Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11160Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11137