No nyt on aikamoinen "vauva"! Michele Minttu Murphy-Kaulanen on jakanut Instassa "iloisen perhetapahtuman".
Lue juttu ja katso kuvat:
https://www.suomi24.fi/viihde/ohhoh-michele-murphy-kaulanen-hammentaa-vauvauutisella-totuus-on-hieman-toisenlainen?s24
Ohhoh! Michele Murphy-Kaulanen hämmentää vauvauutisella - Totuus on hieman toisenlainen!

16
4172
Vastaukset
- Anonyymi
Ei varmaan ihmisvauva sentään... 😂
- Anonyymi
Turha julkkis👎.
- Anonyymi
Hienoa avaus Suolen modelta.
Pitäisikö kuitenkin keskittyä palstojen siivoukseen? - Anonyymi
Minttu on aikas barski vötky.
- Anonyymi
Miksi tämä on uutinen? En voi sietää tätä pariskuntaa, niin tyhmiä on jutut tällä kauppiaanrouvalla ja miehellään. Miksi pitää roikkua julkisuudessa, keskittyisivät vaan sen kauppansa pyörittämiseen.
- Anonyymi
Kannattaa antaa Anna tulli
- Anonyymi
Onnittelut vauvasta, toivoo Kennedy-Mönkkönen.
- Anonyymi
ottaakohan ihan vierihoitoon pökäleen imettääköhän , ei paljon ukosta muutu äly eikä haju.
- Anonyymi
miksi sillä litteä nokka ei tähän bussiin
miksi isot nokka reijät tähän bussiin
mistä tehdään samsonite laukun kahvat Huulista
- Anonyymi
Myy itteään roskalehdille. naama, kaikki asiat ja vielä tekaistutkin jutut. Kun myy itteään, niin mitä se on . Sille sanalle on monta synonyymiä. On V, H,P,L ,L alkuiset ainakin.
- Anonyymi
Kuka idiootti on hallituksen puheenjohtaja kun yhtiö ajettu alas ja tuotteet mitä sattuu. Pörssikurssit ??? Kannattais valita ammattilaisia yhtiön hallitukseen!!
- Anonyymi
Olipa paska juttu. Viäläkö kauppa on olemassa, korona ajan avustukset meni ihan muuhun kuin oli tarkoitettu. Onneksi ei ole leuhkittu mediassa Diapamin syömisillä enkä ole nähnyt lööpeissäkään. Mintun isä kuoli Yliannostukseen meneekö ukko perässä perinteitä kunnioittaen.
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1029659Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764967Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554712Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.13222Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92431Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1061676- 451468
Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511407Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota581397Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441306