Vai luetko nainen ajatuksia???
Tarkkailemmeko salaa toisiamme
Anonyymi
37895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Murhastako? Vai mitä tarkotat? Sinä tarkkailet mua ja nyt mun täytyy hyväksyä tuleva kohtaloni.
En jaksa nyt murhata kun se nainen tappoi jo minut puukottamalla sydämeen :(
Luen kyllä. Ja ennustan myös korteista, povaan. Isoäidin perintöä 🙂
Tätä en ehtinyt kertoa.
Jos korteista ennustat niin voitko tehdä sen kun haluaisin tietää mitä eräs mies merkitsee minulle. Olen epäillyt että on kaksoisliekkini kun en voi unohtaa. Viime vuonna kohdattiin viimeksi.
S...a Luepa sitten mulle joku pv.😉
Hmmm, vaikutat aivolliselta olennolta. Jolla on paljon sanottavaa syvällä uumenissa.
Tarkkailusta tuskin on kyse vaan olet ajatuksissa hyvin vahvasti..
Vahvistit nainen jo yhden asian ja huomasin mitä teit ja sama on käynyt useemminkin.
Ei ollut tarkoitus kiusata sua tällä aloituksella, kaikesta huolimatta kauniita unia nuku hyvin 😊 t. se jokin jota et näe mutta jonka tunnet...
Tunnutkin hyvin todelliselta vaikka olet vain päässäni.
En tarkkaile sinua mies en edes viime vuonnakaan tehnyt sitä. Katsoin vain välillä. Enkä osaa lukea ajatuksiasi.
Pidän starttialustastasi kaikesta huolimatta. Vaikka osoitat mikrokosmoksen lennolle hyvän yön siipien saattelemina.
Naapurit on kuin kriisi aikana, talot säkkipimeinä, piiput vaan hohkaa kuumana joka ikävä kyllä paljastaa paikalla olon, pitäähän sitä lämpöistä murkkinaa oli kriisi tai ei . .. 💫✨🔥
Huomenna mäkin haluasin tarot luennan jos sopii.. 😁 Oothan kunnon oikea meedio kun en halua huuhaata kuunnella. ❤️
Täytyy katos povailla millaisen kunkun se kohtalo tuo....
Hyvää yötä ja kauniita unia! Oikeasti ettehän te mitään murhia suunnittele!? Ja mitään muutakaan pahoja? 🤔🤣💫✨👌 Huh huh..
tarkkailemalla voi lukea ajatuksia, anonyymien telepaatikkojen ei tarvinne edes esittäytyä
tuntuu että kauttasi ymmärrän paremmin itseäni ja paremmin itseäni ymmärtämällä taas yhä enemmän sinua
Luemme varmaan toisistamme monenkinlaista ajatusta ja viritystä, mutta niin kauan kuin mitään siitä ei tulla sanoneeksi ääneen ja näin kapeuteta ajattelun alaa yhteen asiaan kerrallaan, mitään ei tapahtune välillämme. Kun tuo kaikki ristiriitainenkin vetää maton alta itseltään.
En tarkkaile häntä, päin vastoin. Telepaatt8nen yhteys on myös poikki, mitä ennen oli. Olen antanut hänelle rauhan.
Sen täytyy ehdottomasti olla jotain psyykkistä kommunikaatioita tällaisilla kuuroilla, mykillä ja tyhmillä lihakasoilla.
Siis tarkkailetko sinä minua? Miten, missä? Minä en tarkkaile häntä, en edes enää näe häntä - en ole sulkenut häntä elämästäni, mutta annan itselleni tilaa hengittää. Ikävä on näin terveellä pohjalla.
Kun toinen on niin samankaltainen, kuin itse on, niin sitä vaan tietää ja tuntee hänen ajatuksensa ja tunteensa. Se on välillä jotenkin aika uskomatonta.
Myöhästä jo, tiedättekö mikä on saanut kyllä repeämään vähänväliä kunnon nauruun??? noh, te laittomin keinoin stalkkaajat ette hiffannut missään vaiheessa et teitä on virallinnen taho tavallaan stalkannut koko ajan niin kuin salaa teitä virallisesti!! 🤣 Pösilöt! 🤦Kabooom! 💫✨💥🔥 Aika hurjaa eikö?
En oo kyllä laittomasti stalkannut ja tuo tarkkailu sana taisi olla vähän yliampuva. Katsellut vain yhtä someprofiilia. T. Aloittaja
Mitä niistä katselet? TikTok, insta, fb? Tule tykkäämään kuvista ja videoistani.
Oletko laittomasti tirkistellyt erästä naista?
Minä en tarkkaile ketään. Viihdyn yksin todella hyvin ja se on minun näköistäni elämää. En halua edes uusia kavereita.
Stalkkaan ja tietenkin luen ajatuksia 🤣 joten pidä ne omat ajatuksesi kurissa kun olen lähelläsi.
Luen tietysti, tunnen läsnäolosi aina.
Joo, missä mä nyt oon? Eipä sitä tarvi edes sanoa😂
Mahdat tarkkailla häntä kun tiedät hänen tarkkailevan sinua?
Ilmeisesti, oletko tähän tyytymätön? Pitöisikö se tuoda ihan päivänvaloon👀
Onko noin? https://youtu.be/zP_WN40cCz0
Se nimittäin tulee tänään se karma mitä ansaitset ja se on jo tulossa kohti ! Se mitä toivoit tai oot yrittänyt mulle niin se tasapuolisuuden nimissä iskemässä suhun ! Herra Jeesus Kristuksen nimeen! Amen! 🙏❤️🔥💫✨
Minä tarkkailen vain niitä ikäisiäni vastakkaisen sukupuolen edustajia.
Tuota, olipa kerran prinsessan kusinen kuitti korvan taakse piilossa, matkalla kohden kuningatartuuttansa, näin kertoi todisteista, pilluruuttansa tutkivamainen
Mmmmmmoro
https://m.youtube.com/watch?v=utKE1mS_6wI