Varusteleka myy mustaa nahkaista miehistö vyötä jossa soljen alla paksua nahkaa oleva läppä, mutta eipä ole enää paksua nahkaa, onneton lärppä. Muutenkin vyön nahan laatu romahtanut, ei kestä enää käyttöä kuin muutaman kuukauden niin vyön reunaan tulee murtumia. Toisesta vyöstä irtosi solki.
Kaikki oli ennen paremmin
Armeija varusteita?
Anonyymi
2
1482
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki oli ennen paremmin, intin nahkavyötkin kesti ja kesti. Nykyään Varusteleka kun noita vöitä myy ja olen kolme tilannut, kaikki vyöt erilaisia, joissakin on vyön reuna ommeltu, ne ovat kaikkien heikommat noista vöistä.
- Anonyymi
Varustelekan toimitusjohtajalta on vuorokauden sisään tullut enemmän kuin erikoista ja elitistä selostusta sosiaalisen median puolella.
Meni maku koko kaupasta suoraan sanoen. No onneksi on muitakin vastaavia liikkeitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 343986
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131899Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631364Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951296Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681185Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51041- 47941
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti333914Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26901En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39892