Miksi ostaa itä skooda kotijak jooka kuluttaa 10,5 L/100 km kun samalla rahalla saa Toyota Rav4 joka kuluttaa 5 L. Ei akkumurheita eikä kalliita korjauksia.
Vastaukset 10
- Anonyymi
No älä osta skodaa jos ei ole varaa ajaa muulla kuin japsi romulla
- Anonyymi
Eikä sitä skootaa saa ku ruplilla, niih.
- Anonyymi
Nolo poika on saanut apinaruton.
- Anonyymi
Eipä nuo näy kaupaksi menevän. Eli eipä huolta.
- Anonyymi
Menisi kaupaksi, mutta kun tuotanto tökkii osapulassa.
- Anonyymi
Kallista ajoa roskalaatikolla. Moderni v12 vie matkaajossa saman mitä itäblockiaqqi
- Anonyymi
Onko sulla kaikki hyvin? Kello 06:20 ja tuollaista aivopierua, huolestuttaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko sulla kaikki hyvin? Kello 06:20 ja tuollaista aivopierua, huolestuttaa.
Suuri osa länsiautoilijoista käy töissä eikä vain ruokajonossa ja puoluetoimistolla (SKP) kuten skodistit.
- Anonyymi
Mulla on kyllä 2015 Octavia 1.4 TSI Elegance viistoperä jossa kulutus kaupungissa n 6l/100 km ja maantiellä 4,5l/100 km eli voi päästä varvaisesti ajettuna vain n. 5l/100 km keski kulutukseen!
- Anonyymi
Taitaa olla valetta, että se Tolloloora viidellä litralla pääsee. Kodiakki ei kuluta yhtään polttoainetta, kun sen lataa tökkelistä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 146842
- 81726
- 56718
- 46603
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?41601- 60562
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71536Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44527- 26511
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35505