leskensyli

Kuuma syli vailla kupsää miestä !
Mitä paksumpi ukko sitä parempi !
Tule, tule ! Lanka palaa pärekorišsa.
61127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tulpaton mopo

Äänestä

"Lanka" sehän on se TRI.

Äänestä

Millanen syli siellä ois? Kiinnostas kokeilla

Äänestä
  • Neljäkymmentäyksikö siellä anoo ?.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Neljäkymmentäyksikö siellä anoo ?.

    Halkojuttuako laadukkaammaksikin jo sanoo.

    Äänestä

Tämä on aivan selvästi siitä leskistä joka jäi ensimmäisen tai toisen kerran leskeksi 90-luvun alussa maatilaa pitää ja mulli ja lehmä parttahoitamaan kovaa naamaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuuma syli vailla kupsää miestä !
Mitä paksumpi ukko sitä parempi !
Tule, tule ! Lanka palaa pärekorišsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu