Miks jätkät kattoo AINA meitä vähän lihavempia ilmeellä "Hyi he***tti"??
Vastatkaa tohon niin oon tyytyväine!
.:Teksu:.
Vastatkaa tohon niin oon tyytyväine!
.:Teksu:.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei kaikki kato..vain ne jotka on jäänyt apinan tasolle...iloista jatkoa sulle !!
Kiitos samoin!
Apinat on kyl aika viisaita... :P
Itse otan mieluummin muijakseni, jonkun hieman pyöreemmän. Laihuliinit ei kiinnosta, eikä sellaset diivat, jotka ei mene edes olohuoneeseen ilman meikkausta.
Ehkä useimpien poikien mielestä olette sitten niin kamalan näköisiä? En kyllä usko sen olevan niin, vaikka useimmat eivät lihavia taidakaan erityisen viehättävinä pitää. Jotkut ehkä matkivat siinä vain muita, en tiedä.
Mutta eivät varmasti kyllä kaikki jätkät teitä sellaisella ilmeellä katso. Minä en ainakaan, koska minusta monet hieman lihavat tytöt ovat todella kauniita, ja kyllä hyvinkin lihavia sietää ihan hyvin katsoa, vaikka eivät niin kauniilta näyttäisikään. Pidän pienestä (en siis mistään kymmenien kilojen ylipainosta kuitenkaan) pyöreydestä tytöillä.