Haluan vain sun kanssa A

Antaudutaan toisillemme.
967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

A-mies?

Äänestä
  • Kyllä..

    Äänestä

  • Aatamihan se.

    Äänestä

Se on se Alpo Kurkinen

Äänestä
  • Siis Api.. my friend

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siis Api.. my friend

    Epi..? Olen ajatellut sinua 💌

    Äänestä

Missäpäin? Postinumeron 2 ensimmäistä riittää..

Äänestä
  • No ei riitä. Enkä tiedä tarkkaa aluetta missä päin siellä asuu.

    Äänestä

  • 69 vai 61

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Antaudutaan toisillemme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu