Kysymyksiä Forssasta

Anonyymi

Onko Forssassa paljon natseja tai äärioikeistoa?
Onko ulkomaalaisia? Onko venäläisiä?
Puhutaanko Forssassa vain ruotsia? Osataanko englantia?
Saako helposti töitä? Entä huumeita ja mistä?
Olemme sateenkaariperhe ja muuttamassa Thaimaasta.
Toimiiko Forssassa netti?

7

654

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Forssassa on paljon natseja. Nimittäin punanatseja. He tankkaavat Teboililla. Forssassa on muutamia ulkomaalaisia ja venäläisiä. Forssassa puhutaan svenskafinskaa. Puhutaan nestyykista elvatolvatoopinkorvasta sekä pesufatista. Ei osata englantia. Ei saa töitä. Huumeita saa tummilta missä vaan. Sateenkaaret kuuluu taivaalle ja forssalaiset pissaa sekä kakkaa päälle, jopa huutelee solvauksia sekoomusperheille. Forssaan on haudattu kallista valokaapelia jota myydään pätkittäin suolaiseen hintaan.

    • Anonyymi

      Forssassa on paljon lestadiolaisia jotka kokoontuvat kerran vuodessa Forssan lentokentällä ja suorittavat upotuskasteen Forssan Pyhäjärvessä. Forssassa torin vieressä on Lotta-patsas sekä suojeluskuntakahvila, josta saa berliinin sotilas- munkkeja sekä kahveenkorviketta kuparipannusta. Forssassa asuu myös fundamentalisti- uskovaisia ministereitä sekä toisaalta koko kansan maistereita. Forssassa on sateenkaari market josta saa rainbow- tuotteita halvalla. Lisäksi löytyy gay- disko The Black- Hole. Forssan kesäteatterissa esitetään joka vuosi Tuntematon Sotilas sekä kirkossa lauletaan jouluna korsu- virsiä. Muutama venäjää puhuva asuu Forssan Venäjänkankaalla.
      Suurin vähemmistö on viksut vorssalaiset.

      • Anonyymi

        Muuten hyvä, mutta ensinnäkin se kuparipannu on edelleen kateissa ja sijoituspaikka oli Forssan työväentalo. Yst. yht. Eino Jörvinen, käs. luot. Jos tietää kuparipannun sijaintipaikan. Toiseksi forssalaiset eivät ole fiksuja. Jos olisivat, olisi yksi kuparinen kahvipannu löytynyt jo ajat sitten.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Muuten hyvä, mutta ensinnäkin se kuparipannu on edelleen kateissa ja sijoituspaikka oli Forssan työväentalo. Yst. yht. Eino Jörvinen, käs. luot. Jos tietää kuparipannun sijaintipaikan. Toiseksi forssalaiset eivät ole fiksuja. Jos olisivat, olisi yksi kuparinen kahvipannu löytynyt jo ajat sitten.

        Forssalaisista vähemmistöistä että romanejakin on enemmän kuin fiksuja forssalaisia.
        Elleivät he jopa lukeudu niihin.


    • Anonyymi

      Kyllä me sinut tunnetaan, todennäköisesti. Turha selittää.

      • Anonyymi

        Oletko tummia?


    • Anonyymi

      Kaikkia löytyy joitain enemmän ja toisia vähemmän

      mutta puhutaan enimmäkseen suomea mutta englanti sujuu myös muitta mutkitta

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      163
      941
    2. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      86
      780
    3. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      57
      751
    4. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      71
      711
    5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      633
    6. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      60
      572
    7. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      71
      556
    8. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      35
      545
    9. Luule ja ajattele minusta

      mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
      Ikävä
      44
      537
    10. 26
      531
    Aihe