Lepäisi viikonloppuisin ja olisi perheen parissa eikä ryyppäisi jauhojengin ja muiden pentujen kanssa joka vkl. Hänellä on alkoholiongelma.
Sanna sanoo olevansa väsynyt
Anonyymi
13127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Haistakaa boomerit #aska! Täst tulee hyvä fiilis!
d ¨fkås' uusi skantaali viikonalkuun siis
Ei ihme että Sanna on väsynyt. Johtuu kyllä ihan omasta toiminnasta. Kuka käskee riekkua koko yötä...
5 viikkoa bilettämistä yöt läpeensä väsyttäisi ketä tahansa, saati 36-vuotiasta keski-ikäistä naista, joka luulee olevansa vieläkin teini-iässä ja jaksavansa juhlia itseään huomattavasti nuorempien henkilöiden tahdissa.
Itsekin samanikäisenä äitinä ja työsssäkäyvänä henkilönä kyllä huomaa, jos toisinaan, noin 4x vuodessa lähtee ystävien kanssa viihteelle ja valvoo yhtenä iltana pidempään, 2-3 saakka yöllä on 2-3 päivää väsynyt tuon reissun jälkeen.
Aiemmin kertoi siivoavansa kotiaan ja pesevänsä vessaa.
Sanoi olevansa ihminen, joten kaikki on kunnossa...!
Ikä ja viina tehny tehtävänsä varsinkin jos joka viikko ryypiskelee.
Sieltä kapakasta ei taida sitä iloa ja valoa löytyä pitemmän päälle.
Vähemmästäkin väsyy kuukauden putki päällä ,eikä enää mikään nuori .nyt olis aika ryhdistäytyä ja alkaa hoitamaan työtänsä.
Lomalla olisi pitänyt levähtää.
En minäkään tuota toimessa rillumista suopeana katso, mutta ei tuosta nyt vielä mitään alkoholiongelmaa saa kehitettyä, jotain realiteettia puheisiin.
Ihan kaikki ei näy ulospäin.