Tumma vaalea
Millaiset silmät
Millainen ruumiinrakenne?
Luonnettakin voit kertoa ei pakko
Millaiset silmät
Millainen ruumiinrakenne?
Luonnettakin voit kertoa ei pakko
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 84
Vanhimmat
Suorastaan kauhean näköinen
Ja kaipaat silti🤣
Taisin tunnistaa itseni. :}
Persoonallinen ;)
En muista edes minkä näkönen on voinut muuttua.
Ihan saman näköinen näyttää olevan kuin silloin ennen... Kuin nuoret tytöt😅
Onkohan tää mulle😄yhtä teinimäinen olo yhä🙃🤭
Juu, minulle tämä. Kiitos rakas! :)
Miksi sun uusia kuvia ei näe :(
Vaalea. Suuret kauniit silmät. Hoikka, sporttinen.
Röllitär on mun! Äläs yritä varastaa sitä! 😡🤬
Mistä voit tietää onko samasta naisesta kyse?!
Tuntomerkit sopii 😡
No kerropa jotain muita tunnisteita? Nuo tuntomerkit sopii varmasti aika moneen. Etunimen eka kirjain?
K on etunimen eka kirjain.
Sitten ei osu, ja voit olla huoletta. En ole sinulta viemässä yhtään mitään. :)
En muutenkaan näe asiaa niin, että mies vie naisen... Se on nainen, joka päättää siitä, kenen kanssa on, ei mies.
Muistakkin se! Se on mun nainen! Mun ja vain mun! 😡
Mun k on entinen veelea kaunis vihreä silmäinen
En varmasti ole edes nähnyt sun naista missään. Vaikutat todella omistushaluiselta ja mustasukkaiselta. Onnea vaan parisuhteeseen.
Minun silmään viehättävä ja kaunis päästä varpaisiin. Tarkempaa en yksilöi.
tumma pitkä..ja varattu🤫🤭
Luonnollinen, kaunis Suomineitonen. Silmät ovat rauhalliset ja paljastavat rehellisen ja luotettavan ystävän. Vartalo on notkean ja lämpöisen tuntuinen, nukkumaan kutsuva.
Luonteeltaan kohtelias, avoin, ja hyvätuulinen. Neitosta ajatellessa, tulee lämmin ja auttavainen tunne, ehkä halaus ja rauhoittava seurustelu.
https://youtu.be/3Ea8MyJ-AZY
Hyvä biisi 😎
Semmonen omaan silmään hitokseen hyvännäköinen. Nii emmää just ketään tiettyä kaipaa, vaan noin yleisesti.
En, tee mitään erillistä analyysiä mistään erillisestä kehon osasta. Vaan, sanon sen että hän on minulle se maailman Kaunein nainen joka kohdasta. Ehkä tämä kiteyttää kaiken, kun kirjoitin maailman Kaunein. Siitähän jokainen voi päätellä, minkälainen on hän kun sanon näin. Tai,kirjoitan näin, hänestä. Jokainen voi ajatella siitä, minkälaisena nään hänet. Monella mies puolisella henkilöllä on ns. top. 10 naiset maailmassa. Niikuin naisillakin on omat top. 10 miehet joita pidetään komeina ja viehättävinä. Ymmärrän ihmisten mieltymykset, kaikki näkevät jokaisen vähän eri valossa. Oikeasti muutuin ihan täysin, kun tähän maailman Kauneimpaan naiseen silmäni jäi kiinni. No, en ole koskaan ollut mikään top. 10 naiset fanittaja. Joku ihminen vaan saa aikaan sen mihin kukaan muu ei pysty. Tunne ei lopu, ei ikinä. Kohta tulee 730 päivää täyteen, hänen lumousta.
Otan osaa.
Oliko tämä se penkillä kerran nähty?
Siiderivalas on in...
Tummat hiukset ja kaunis hymy tais olla naisella
Bongasin juuri itseni🙋♀️🙂
Älä yritä 👎 hän on varattu mulle!
Minun kaltaiseni aran ja hankalan miehen ei kannata turhaan edes keskustella hänenlaisestaan prinsessasta.
Vaalea, harmahtavat silmät, hoikahko, minua lyhyempi. Minä taas olen hoikka, pitkä, rusertavat hiukset, siniharmaat silmät.
🥰🙋🏼♀️
Hopeanharmaa polkkatukka, sinivihreät silmät ja luonne mitä kultaisin. ❤
Pitkähköt tummat hiukset, lähes mustat taitavat olla.
Silmät ovat ehkä lähellä jotain meripihkan (amber) väriä. Ja ainakin tietyssä valossa ne näyttävät jopa kellertävän sävyiseltä, kun kerran pääsin läheltä katsomaan.
Hoikka vartalo, mutta kuitenkin juuri sopivan muodokas peppu.
Suunnilleen minun pituinen ehkä. En kyllä ole koskaan kiinnittänyt huomiota hänen kenkiinsä, kun hänessä on paljon mielenkiintoisempaakin katsottavaa. Jos kengissä on korkoa, niin sitten hän saattaa ehkä olla hieman minua lyhyempi.
Luonteesta en tiedä, kun en häntä tunne. Mutta hänen olemuksensa vaikuttaa aina hillityn tyylikkäältä.
Tummat hiukset ja siniharmaat silmät. Upea ruumiinrakenne - tykkäsin. Yleensä tasaanen, mutta tempperamenttiäkin löytyy. Hyväsydäminen K nainen. Kun hän pystyy luottamaan toiseen ihmiseen, niin hän antaa itsestään myös paljon.
M -> N:lle
Minttu pysty vaikka montaa miesten hoitaa.
Etkö osaa lukea. Tekstissä lukee K nainen.
Kulta🧡
Oisko taas iltaoksun aika, lässynlää 😌😘
Omppovartalo, tikkujalat, muuhun en kiinnittänyt huomiota.
Oot vaan kateellinen, oot ollu mustis niin monta vuotta kuin jaksan muistaa.
jaa sinun omppovartalosta ja tikkujaloista?
Vidduako kaipaat omppovartaloista ku pitää arvostella.
Punainen ja pyöreä.
Mitä, kuka minuun on ihastunut? ;)
Ärsyttääkö teitä jotkut ihan tavalliset sanat, jotka eivät ollenkaan ärsytä toisia??
Itse en voi sietää sanaa omppo (kuten jotkut omppua nimittävät).
https://www.vauva.fi/keskustelu/3546626/arsyttaako-teita-jotkut-ihan-tavalliset-sanat-jotka-eivat-ollenkaan-arsyta-toisia
Sitä on murteita ja peruskoulun läpi nukkuneita, juu.
Luet kumminkin? Jos et ole ymmärtänyt niin keskustelupalstalla ei tarvitse kirjoittaa kirjakieltä.
Ristoslangia…
Sillä on kaksi jalkaa. Ja, hmmm, vaaleahkot hiukset ja noteeraan ainoastaan hoikat sekä sporttiset naiset eli se on tommoinen. Enkeli se on luonteeltaan, silmät kuin kaksi tähteä. Juu.
Tosi hölmöä kirjoittaa kaivatulleen ja vetää samaan viestiin muutkin naiset, joita silmäilee. Olisin sinuna jättänyt tuon osan pois. Pilasit viestisi sillä. Sivusta
Kauneus ja sporttisuus on universaalia ja rakastan esteettisiä elämyksiä.
Tumma, ihana ja ehkä vähän liian nuori 🤭💕
Pieni ja pippurinen😉😚 Kauniit vihreät silmät ja seksikäs hymy 🤩 Nahkatakkinen tyttö, punaisilla huulilla 😎😍😆💚
Vaalea Suomi neito, sinivihreillä silmillä. Minun silmissä 1.
Blondit hiukset,ruskeat silmät, pituutta 160-165cm, painoa en osaa arvioida mutta normaali painoinen kuitenkin, tai no ehkä sporttinen jopa.
Luonteesta en osaa paljoa kertoa, ei uskaltanut jutella minun kanssani, eli hieman ujo taitaa olla. Tuijotteli ja hymyili aina niin lempeästi, välistä koitti olla kuin ei tuntisikaan. Mutta mitä nyt kuulin kun hän puhui kavereidensa kanssa, niin hieman pahaa puhui muista tytöistä, tai no "naisista", täähän on siis aika nuori, 19 taitaa täyttää vasta :D
Kysyin siltä että miksi pitää puhua muista pahaa tolleen, niin eihän se uskaltanut sanaakaan sanoa mulle, mutta sen kaveri totesi vain "emmätiiä" tai vastaavaa.
Tummatukkainen, ruskeat, vihreät tai mustat silmät. Lihaksikas kroppa, älykäs ja hieman dominoiva, itsekäs luonne. Ikä on vain numeroita.
Vaaleat hiukset, siniset silmät
Ihana vittumies
Sellainen oon
Oliko Jumalan tahto sitten vai kenen tahto ei sanonut
Minulla voi olla yksi jumalatar. Mutta ei yhtään Jumalaa.
Salaisuudeksi jäi
hyvää huomenta.kuunnellaan katsellaan,avoimin silmin ja avoimin mielin,oman itsenssä näköinen,,,,,,,,,,
Isot tissit. Muulla ei ole niin väliä.
Uhkea antavainen ja iloinen.
Tumma ja tulinen, niinq Rompposen villakoira
Tahdotko mut tosijaan
Ihana, luonnonkaunis nainen. <3 nykyään vaikea löytää sellaista.
Tummaverikkö, halattavan näköinen..lähes mustat hiukset.
Tumma, todella tumma on hän.
Vinot ja ruskeat, 'petomaisen' seksikkäät.
Viimeksi kun näin oli hoikka ja timmi se mimmi.
Luonteesta kerron vain siivullisen verran. Usein aikas leppeä, mutta tarvittaessa/välistä hyvinkin tempperamenttinen. Kipakkuutta siis löytyy. Tunteikas ja herkkä.
"Minkä näköinen on kaipaamasi nainen?"
Ylhäältä kapea ja alhaalta leveä. Blondi --- BIMBO.
Se on hän --- She.
Nuori pisamainen maatias nainen. Ahkera askel. Ulkoilma ihminen
Hän on todella vaalea iholtaan, ruskeat siansilmät, räikeän pinkit lyhyet ja sotkuiset hiukset, tosi lihava.
Hänellä on myös parta.
Tumma Tummat Vahva Tempperamenttinen
Tärkeintä 185cm ja 100kg.
Musta vyö judossa.
Ihana kaunis nainen hyvällä luonteella, vihertävä silmäinen ja epäilen olevan vartaloltaan hyväntuntuinen.
Epäilet🤔 näe ja koe!
Uuuu kiitos minäkin sinua.
Vai semmoisia mietit 😅
Eräs apteekkialan ihminen
Onpa taas niin lapsellinen ketju. Onneksi itse en ole enää pinnallinen törppö. ❤️
Hän on kappale kauneinta Suomea😙
Hän on sanalla sanoen täydellinen. Punapää.