Ny sitte Anni lopetat noi höpinät ja oo kerrankin mies!
Vain live kiinnostaa....
12
78
Vastaukset
- Anonyymi
Olisit itse kerrankin nainen!
- Anonyymi
Nainen ei ikinä voi olla mies,ellei tee leikkausta.
- Anonyymi
Eikä nainen ole sittenkään mies eikä mies ole nainen vaikka miten leikeltäisi, kyse on päänsisäisistä ongelmista ja näitä sekopäitä friikkiagendan ajajat käyttävät hyväkseen. Alhaista, iljettävää touhua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä nainen ole sittenkään mies eikä mies ole nainen vaikka miten leikeltäisi, kyse on päänsisäisistä ongelmista ja näitä sekopäitä friikkiagendan ajajat käyttävät hyväkseen. Alhaista, iljettävää touhua.
Kyllä se virallisesti muuttuu jos toteuttaa sukupuolenvaihdos operaation.
Sitten nimi ja sotu muuttuu myös. Ehkä ongelma on sun päänsisällä enemmän. - Anonyymi
Nojoo, mutta ymmärrän vielä sen, että voi huumorimielessä leikkisästi kumminpäin vaan sanoa kumpaakin sukupuolta kunnioittaen niin ettei loukkaa kummankaan sukupuolta nostattaen eikä lytäten.
- Anonyymi
Otanpa puheeks!! Nähdään livessä!!
- Anonyymi
Kylläpä on ihme poistoja, mitähän kiellettyä kommenttini sisälsi? Ehkä sitruunaperhoset oli se deleten syy...voi helevetti.
- Anonyymi
Oon pipi
Pipi
- Anonyymi
Miksi sitten kirjoitat palstalla jos vain live kiinnostaa?
- Anonyymi
Ainalle nimpparionnittelut taas.
- Anonyymi
Unohtui tämä https://youtu.be/7cLRnF55leY
- Anonyymi
miehet kai ne nyt niitä satusetiä on, naiset tekee vaikutuksen muilla asioilla
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site525890Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714615Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229Mikset pidä yhteyttä?
Miksi et? Ei sun ois tarvinnut sanoa niin tarkoittamatta. Särit mun sydämen. Sinun pitäis jo tietää paremmin.61030