kun kirjoitatte

Anonyymi

käyttäkää kunnon tunnisteita että hän varmasti tietää kuka kirjoittaa ja kuka vastaa. ei tästä tule yhtään mitään että kaikki kirjoittaa samalla tavalla ja sitten tulee sekaannuksia ja syyttelyä. itse yritin laittaa hänelle tunnisteita jotka hän varmasti tiesi, mutta ei niistä ollut apua kun harvoista vastauksista ei tiennyt keneltä. ei mun tunteet mihinkään ole hänestä muuttuneet, samat toiveet on, mutta luulen että olen kaivannut jotain joka kaipaa täällä jotain toista. todella ikävä tunne :(

12

57

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei, täällä kukaan kirjoita mitään tunnisteella, eikä kukaan täällä halua tavata ketään. Parempi vaan lopettaa tää kirjoittelu, ja alkaa käydä taas ravintolassa jos sitä alkas löytyy sitä seuraa oikeesti. Sieltä se on tähänkin asti se seura löytynyt. Ja, niin varmaan löytyy myös jatkossa. Ei jaksa täällä tuhlata aikaa, tyhjän saa pyytämättäkin.

    • Anonyymi

      ei laiteta

    • Anonyymi

      Sitä virhettä ei kannata kalastajille suoda. T. Fishermans Friend

      • Anonyymi

        Ei vaan jaksa kiinnostaa kalastajien ystävät eikä perässä juoksijat


    • Anonyymi

      Ravintelit ja palstat eivät ole mikään tae kenenkään löytymiselle ja suhteen alulle. Palstatunnisteet myös yhtä tyhjää. Ei niitä sekaannuksilta erota.

      • Anonyymi

        No kaks kihlattuu löyty ravintolasta, toisen kans 7vuotta toisen vähän lyhyempi jakso. Kaikki naiset löytynyt ravintolasta, irtonumerot kanssa. Nyt on breikkii noista ravintola jutuista. En, usko tindereihin enkä muihin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No kaks kihlattuu löyty ravintolasta, toisen kans 7vuotta toisen vähän lyhyempi jakso. Kaikki naiset löytynyt ravintolasta, irtonumerot kanssa. Nyt on breikkii noista ravintola jutuista. En, usko tindereihin enkä muihin.

        Olet vain yksi esimerkki ravintoloista löytymisille. Dokaatko kotona kun breikkaat ravintoloita.
        Minä en panosta ravintoloihin, että sieltä löytäisi pidempiaikaista suhdetta.


    • Anonyymi

      Vaaleat hiukset, lihaksikas, 178cm pitkä, mies Salosta kaipaa nuorta naista jolla pitkät ruskeat hiukset. Ollaan nähty s-marketissa muutamia kertoja.

    • Anonyymi

      Tsiisus

      • Anonyymi

        Ei oo tsiisus, naistahan tuo etsi. 🤔


    • Anonyymi

      Ei käytetä.

    • Anonyymi

      Syystä ovat käyttämättä, ettei paljastuisi, että kirjoittavat jollekin toiselle. Vain veetuilut tunnisteella tietty.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      178
      5042
    2. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      14
      1681
    3. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1605
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      123
      1484
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1373
    6. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      49
      1090
    7. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      96
      1074
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      297
      952
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      190
      915
    10. Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!

      Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö
      Suomalaiset julkkikset
      7
      760
    Aihe