Minua pännii esim. ihmiset, jotka juoruaa ja töllistelee. Sit mua pännii oma jalkavaiva , väsymys ja matala suola-arvo. Mitkä jutut sinua pännii ?
Asiat pännii- gallup.
9
564
Vastaukset
- Anonyymi
lähinnä kaikki.
mitään ilon aiheita ei ole eikä ole koskaan ollut.
mistään ei ole mitään hyötyä ja kaikki on turhaa.
rahaa ei ole ja vaikka olisikin niin mitä se mihinkään auttaisi.
kavereita saati kumppania ei ole. ainainen yksinäisyys.
toisaalta en siedä ihmisten seuraa.
kunnianhimo, tavoitteet ja unelmat hylätty koska ei niistä mitään tulisi.
iloiset ihmiset masentaa, surulliset ihmiset masentaa.
haluaisin olla paras edes siinä miten huonosti menee mutta siinäkin kisassa joku voittaa minut. - Anonyymi
seinänaapuri äijjä kusee aina seisoviltaan kova ääninen LORI-LORI!ja lopussa eturauhasvaivanen kuulee selvästii,20 kertaa päivällä ja yöllä ainaki.
- Anonyymi
Syö satu suolaa tai suolakurkkuja
- Anonyymi
Sisäsiittoiset mikkeliläiset pännii. Vain oman pienen piirin keskellä ollaan kavereita ja lähisuvun kanssa lisäännytään..
- Anonyymi
Kato Uunoja telkkarista. Niitä tulee tänään ja huomenna Subilta koko päivän yöhön asti.
Jos se auttaisi pännimiseen edes vähän.- Anonyymi
Ei auta.
Uuno on oikea nero ja herrasmies mikkeliläisiin verrattun. Tyylikkäämpikin se on aina.
- Anonyymi
Ei pänni mikään. Kaikki hyvin.
- Anonyymi
Pänniminen on ihan oma vika siellä korvien välissä ja syyllinen löytyy peilistä
- Anonyymi
Pänniminen ja masennus ovat itsekeskeisten ihmisten tauteja. Ihminen joka suuntautuu poispäin minäkeskeisyydestä, ja antaa itsestään toisille, ei masennu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi724899Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1134600- 794070
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak973968Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1223004- 352748
- 282687
- 372662
- 392643
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232494