Minua pännii esim. ihmiset, jotka juoruaa ja töllistelee. Sit mua pännii oma jalkavaiva , väsymys ja matala suola-arvo. Mitkä jutut sinua pännii ?
Asiat pännii- gallup.
9
580
Vastaukset
- Anonyymi
lähinnä kaikki.
mitään ilon aiheita ei ole eikä ole koskaan ollut.
mistään ei ole mitään hyötyä ja kaikki on turhaa.
rahaa ei ole ja vaikka olisikin niin mitä se mihinkään auttaisi.
kavereita saati kumppania ei ole. ainainen yksinäisyys.
toisaalta en siedä ihmisten seuraa.
kunnianhimo, tavoitteet ja unelmat hylätty koska ei niistä mitään tulisi.
iloiset ihmiset masentaa, surulliset ihmiset masentaa.
haluaisin olla paras edes siinä miten huonosti menee mutta siinäkin kisassa joku voittaa minut. - Anonyymi
seinänaapuri äijjä kusee aina seisoviltaan kova ääninen LORI-LORI!ja lopussa eturauhasvaivanen kuulee selvästii,20 kertaa päivällä ja yöllä ainaki.
- Anonyymi
Syö satu suolaa tai suolakurkkuja
- Anonyymi
Sisäsiittoiset mikkeliläiset pännii. Vain oman pienen piirin keskellä ollaan kavereita ja lähisuvun kanssa lisäännytään..
- Anonyymi
Kato Uunoja telkkarista. Niitä tulee tänään ja huomenna Subilta koko päivän yöhön asti.
Jos se auttaisi pännimiseen edes vähän.- Anonyymi
Ei auta.
Uuno on oikea nero ja herrasmies mikkeliläisiin verrattun. Tyylikkäämpikin se on aina.
- Anonyymi
Ei pänni mikään. Kaikki hyvin.
- Anonyymi
Pänniminen on ihan oma vika siellä korvien välissä ja syyllinen löytyy peilistä
- Anonyymi
Pänniminen ja masennus ovat itsekeskeisten ihmisten tauteja. Ihminen joka suuntautuu poispäin minäkeskeisyydestä, ja antaa itsestään toisille, ei masennu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks215268Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si393495Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut303419Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?933211Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää413148- 682631
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1242122En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri542089Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit261347- 1801217