Tuli karhu polulla vastaan

Anonyymi

Iskin sitä nyrkillä turpaan, niin johan kääntyi karhu ympäri ja lähti karkuun.

17

2233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Monta Karhua ovat äkkinäiset tohelot myös toklanneet tiineeksi.

    • Anonyymi

      Ei muuta kun karhulle nyrkkiä naamaan vaan...

    • Anonyymi

      Tarkoitatko kiinteistöporohuijaria ?

    • Anonyymi

      Muistan kun kerran elefantti...

    • Anonyymi

      Oisit ottanu tölkin talteen, siitä ois saanu 15 senttiä

    • Anonyymi

      Soitahan kansanratijoon

      • Anonyymi

        +1👍🏻


    • Anonyymi

      Ootko rasisti?

    • Anonyymi

      Liity meihin, olethan huomannut kuonka olemme vankasti saaneet jalansijaa yhteiskunnassa keinoja kaihtamatta, pääset sinäkin reiluun porukkaan jos sinulla on hyvä työkunto ja antava mieli ja palijo joutilasta aikaa.
      Nöyrä ja tottelevainen tulee kanssa olla, näin kartutamme yhteistä kassaa ja se on tärkeintä ja eikä haittaa jos käteistä on aina pikku summa mukana.
      Apua annetaan toisille tovereille aina ja jos varsinkin olet ujo ja ihmispelkoinen me kyllä koulutamme vaikka kukkakepistäkin ihan esiintyvän ja torin ylittävän kaverin.
      Sen viisaampia emme valitettavasti saa kenestäkään, mutta se on muistettava, jotta solitaarisia pitää toisille ja kun käsky käy niin silloin "kumarretaan".

    • Anonyymi

      Oliko sen pakko kääntyä?

    • Anonyymi

      Joo tuli karju myös minua vastaa .. tokmannilla niitä oli 24 kpl

    • Anonyymi

      Onpa poikasilla uho kova. Tuu illasta torille, saat maate koko juhannuksen petissä ko uhoet.

    • Anonyymi

      :) :)

    • Anonyymi

      Jopetshow aika pa*ka vitsi ja sketsi. vituttaa lukea tuollaista paskaa. vittu te taivalkoskelaiset ootte idiootteja. vitun käpykylä. syöksykää sementtii. en kyllä ihmettele vaikka on kokoajan muutto tappio kunta.

      • Anonyymi

        Tainnut elämän koululaisella jäädä äidin kielen tunneilla keskittyminen vähemmälle🤭


    • Anonyymi

      Niin tuli naaras kölläytin mättäälle ja tein temput

    • Anonyymi

      Nythän se nalle on ollut liikkeellä ihan aikuisten oikeesti kirkonkylässä, niin voi utopistinen unelmasi vaikka toteutuakin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      266
      6640
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      217
      6192
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      38
      5630
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      150
      4966
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      27
      3768
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      187
      3696
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      131
      3435
    8. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      33
      3133
    9. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      327
      2767
    10. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      2
      2677
    Aihe