A-naista voisin....

Vähän vetäistä....
768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos oot se b-rappumies, niin ei kiinnosta

Äänestä

Ainahan sitä voi vetästä hihasta jos tulisi puhumaan. Eipä sitä viime vuonna tehty eikä olla kaupan alalla.

Äänestä
  • Eikä aloituskaan taida näköjään olla minulle. Kunhan kommentoin tuota vetämistä.

    Äänestä

Montako kertaa jaksaisit vetäistä?

Äänestä
  • 14...

    Äänestä

Lapsellinen tyyppi olet, jaksat tuota samaa jankuttaa jatkuvasti.
Teini olet tai sitten jotensakin jälkeenjäänyt.

Äänestä

Mäkin voisin vetästä tätä jannuu lättyy

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vähän vetäistä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu