Lappi oli päristely mettään taas testeissä Kreikan.
Sattuman korppi
10
187
Vastaukset
- Anonyymi
Ei hyvältä näytä Lapin tulevaisuus rallin MM-sarjassa jos näin jatkuu
- Anonyymi
Ei tuo nyt mitään vaikuta siihen, kyllä se nyt pitäisi jokaisen tajuta!
- Anonyymi
Pitäisi muistaa että tärkeintä tuoda auto maaliin vaikka sijoitus olisi hiukan heikompi, mutta siinä rahalla ei ole varmasti helppoa ajaa kun tulostakin pitäisi tulla. Toivottavasti onnistuu kisassa.
- Anonyymi
Ei todellakaan Toyotalle ole tärkeintä se että ajaa varmasti maaliin..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei todellakaan Toyotalle ole tärkeintä se että ajaa varmasti maaliin..
Riittää kun Kalle ajaa varmasti ykköseksi riittävän usein ja muut tulee maaliin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Riittää kun Kalle ajaa varmasti ykköseksi riittävän usein ja muut tulee maaliin.
Ei kai niin alas ole vajottu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Riittää kun Kalle ajaa varmasti ykköseksi riittävän usein ja muut tulee maaliin.
Höpö höpö
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai niin alas ole vajottu.
Niinhän se on formuloissakin, ykköskuski pyrkii varmistamaan oman mestaruuden ja kakkoskuski tallimestaruuden.
- Anonyymi
Niin teki toinenkin mestarismies. Loeb.
- Anonyymi
Yhtälailla sekin on ajanu testeissä pihalle....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222227Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739430Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.287421Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3216610Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796281SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805884Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot324908HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.944555Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974319"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770