En ole ihan niin hullu, että sinne mitään kirjoittelisin tai tykkäilisin kaikkien näkyville. Enkö saa edes käydä sun juttuja lukemassa?
Ota se esto pois
8
120
Vastaukset
- Anonyymi
Ei vaan sinä jätät ihmisen joka sut on estänyt, RAUHAAN!! Esto tarkoittaa että sua ei kaivata eikä haluta! PYSY POIS !!!
- Anonyymi
Plöö et tiedä muiden asioista yhtään mitään, joten älä puutu ankeuttaja.
- Anonyymi
Eikä ollut sun ukosta kyse. Saat varmasti pitää sen ihan itelläs.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä ollut sun ukosta kyse. Saat varmasti pitää sen ihan itelläs.
Höh pitäiskö nyt hankkia estolääkitys en tiedä mistään estoista päällä?! Eikä mulla lähellä ole ukkoa jonka haluaisin pitää se yks menneestä mennyt on mennyttä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Plöö et tiedä muiden asioista yhtään mitään, joten älä puutu ankeuttaja.
Kyllä mä sen verran tiedän että esto tarkoittaa sitä että sun halutaan pysyvän pois.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä ollut sun ukosta kyse. Saat varmasti pitää sen ihan itelläs.
Ei mulla ole ukkoa mutta eräs ex-ukko on joka on jo vuosia ollut estolistoilla ja tulee pysymään kuolemaani saakka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä mä sen verran tiedän että esto tarkoittaa sitä että sun halutaan pysyvän pois.
Etpä näköjään tiedä. 🙄
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748