Kaasuttimesta tulppasin kiihdytyspumpun, eipä enää oireile, vetoratas, uusi laippa. Yksi stihl laippa sahattu tällä aivan loppuun, puuttu isoja paloja laipan reunasta, uran syvyys matala.
https://youtu.be/Kk0CYHab63g
https://youtu.be/Kk0CYHab63g
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kerrassaan jännää !!
Koskahan pyramiittiläpällä lentää lastu?
Saako stihliin vaihtaa edellisestä park-sahasta jääneet 16 tuuman laipan ja terän Oregon 160SDEA041
Saa jos sopii. Saa siltikin vaikkei sopisi.
Kuinka ne ketjujaot jos poikkeaa leviääkö heti silmille
Ei se ole niin tarkkaa, voimaa peliin jos ei sovi suosiolla.
Lisää voimaa. Kyllä se paikkansa hakee!
Tuola sais hiukan paremmin lastun liikkeelle jos toi kone on varustettu ne.pyramiidiläppävenoilla,niillä saa muhkean väännön vs mäntä ohjattu.
Salaisuus piilee siinä että imuseos ei pääse Karkaman takata.ja kone- ei sammu millään.
Mm homelite super mini käyttävät tätä special järjestely
Ei auta vääntö kun ei ole kierroksia.
Hyvin kiertää kun osaa säätää ja isolla rattaalla saa hyvin lastun lentämään kun ei terä pysähtele puuhun.kiitos pyramiittiläppäventtiilien
Väittämä joku et home sup EE otanna rpm isosti? Kattila juutuppin ja superin viiteot ni alkama lastu lentämkn rpm olevaa yli 10 donitsin teräpuusakii,ni ja!