Anteeksi en anna.
Nyt tää loppu...
6
55
Vastaukset
- Anonyymi
Kenelle et anna anteeksi. Minä ymmärrän ihmistä ja osaan antaa anteeksi.
- Anonyymi
Kyllä, murrosiän hiipuminen matkan alussa kohti vaihdevuosia, vuosia välissä elämän kokemisen, ennen jouluaattoa, katkeruus laukesi syvältä, ei ole joulupukkia.......
https://m.youtube.com/watch?v=gFC2Gwr2MYA - Anonyymi
Mitä et anna anteeksi?
- Anonyymi
Nainen kiusaa minua töissä, on nuo naiset hankalia. Olen vaan niin ihastunut häneen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nainen kiusaa minua töissä, on nuo naiset hankalia. Olen vaan niin ihastunut häneen.
Käveleekö ohitsesi lanteet keinuen? Tuleeko hiukan liian lähelle? Pukeutuuko dekolteen paljastavaan puseroon? Miten hän sinua kiusaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käveleekö ohitsesi lanteet keinuen? Tuleeko hiukan liian lähelle? Pukeutuuko dekolteen paljastavaan puseroon? Miten hän sinua kiusaa?
Joo, just noin ☹️
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2496275Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.1065193KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa184371Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1623168Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123101Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1742628Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,862553Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1791741- 461689
- 711543