Suzuki on paras

Anonyymi

Olen vakaasti sitä mieltä että Suzuki on maailman paras automerkki, on auto sitten uusi taikka vanha, mutta kunhan se on Suzuki niin kaikki on jees. Itse olen ajanut aina Suzukilla siis niin kauan kun on kortti ollu. Ja tulen aina ajamaan Suzukia, muu merkki ei tule kysymykseenkään. Olenhan niin itserakas ja maailman paras, niinkun täällä meitä haukutaan mutta täytyypi taas muistuttaa, että kateus siellä povitaskussa taas piipittää, jos ei sulla ole Suzukia, ei varmaan varaakaan, niin älä pliis oikeesti ala mulle selitteleen et joku Mersu tai Rellu, Opel olis parempi, HEH..

1

1058

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No en tiedä siitä parhaasta, mutta hyviä perusautoja Suzuki tekee kyllä. ELi on todella aliarvostettu automerkki.
      Itselläni on ollut 2 Lianaa, yksi Ignis ja nyt on Vitara menossa. Välissä on kyllä ollut muitakin merkkejä, mutta kuitenkin. Hyviä autoja ainakin nämä mulla olleet yksilöt ovat olleet.
      Kaveri ajoi muutaman vuoden Altoilla ja ne olivat kanssa ihmeenkin hyviä vehkeitä, vielä kun ottaa kaverin ajotyylin ym huomioon. Huollattaa kyllä autonsa aina kuten pitääkin, mutta muuten pitää autoja ihan pelkkinä käyttövehkeinä. Eli ei erityisemmin sääli niitä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1366
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1263
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      102
      1003
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      849
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      743
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      546
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    9. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      512
    Aihe