Viikko käynnistänyt? Vai onko ollenkaan?
Miten mies on
10
101
Vastaukset
- Anonyymi
Lokkenlollia kuuntelen
Hyvin lähtenyt, perjantaita ootelessa.
- Anonyymi
Ei viikot käynnisty, ne pyörii tuulen puhaltamina talven alle uneen ja ennen kuin heräätkään on jo kevät, sinne on aina matkaa, moro.
https://m.youtube.com/watch?v=f0E304_1hG4 Ei kai tää nyt ole sinällään käynnistynyt... Mutta kattelen tässä eteläisen Suomen kaunista auringonlaskua, komian värinen taivas.
puuma__ kirjoitti:
Sitäpä ois kiva olla katsomassa.
Juu, se oli komea sen vartin mitä sitä iloa kesti. Huomaa vaan helposti kun puoli kämppää muuttuu punaiseksi, että taitaisi olla luoteistaivaalla jotain näkemisen arvoista :)
- Anonyymi
käynnistyy kyllä
https://youtu.be/kPqAtgcPA7M
;;
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253