Enää mitään mitä kerroit.
Loit toisaalta turhaa toivoa ja seuraavassa hetkessä asiat oli aivan toisin.
Onko ihme miten käyttäydyin kun et itse osoittanut mitenkään välittäväsi minusta.
Tulkitsen sen niin että halusit vain lisätä epävarmuuttani ja jälleen satuttaa.
Lopuksi torjuit, mikä on ainoa hyvä asia.
Oma syyni tietty kun en osannut päästää tunteistani irti aikanaan.
Tämä ajatuksen ja tunteen purkua. En oleta tämän koskettavan ketään.
Voikaa ihmiset hyvin ja puhukaa vaikeatkin asiat niiden rakkaittenne kanssa.
Miten voin uskoa
7
130
Vastaukset
- Anonyymi
Niin. Tuo viimeinen lause...
- Anonyymi
Niinpä, siitä kun ei tullut mitään koskaan....
Se kuitenkin olisi hyvin tärkeää.
- Anonyymi
Eipä sitä yksin puhuta, jos toinen kieltäytyy puhumasta vaikka useaan kertaan yrität. T. Ollutta ja mennyttä
- Anonyymi
En kyllä kieltäytynyt.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyllä kieltäytynyt.
Mutta hän kieltäytyi pari kertaa.
- Anonyymi
Ihan samanlaista itsellänikin ollut. En usko, että pystyn rakastumaan tai päästämään lähelleni ketään enää. Kaipaan että saisin läheisyyttä ja kaikkea muuta tärkeää. Jossain kohtaa elämästä tuli liian vaikeaa.
- Anonyymi
En minä ainakaan ota enää yhteyttä kun vaikutti aivan jonninjoutavalta koko yhteydenottoni. Haluttomuus ja vaivautuneisuus paistoi läpi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk635444Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6063528SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872759"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961820Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601750Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241366Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141331Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183927