Oooo, nyt on komee!!! Mikko Kekäläinen osaa kyllä heittäytyä, se on miehen kunniaksi sanottava. Puoli seitsemän -ohjelmassa mies onkin hypännyt monenmoisiin seikkailuihin - ja tämä viimeisin menee kyllä aivan metsään...
Katso kuvat:
https://www.suomi24.fi/viihde/oho-mikko-kekalainen-tallaisena-et-ole-miesta-ennen-nahnyt-katso-uusi-tyyli?s24
Mikko Kekäläinen! Tällaisena et ole miestä ennen nähnyt - Katso uusi tyyli!

2
309
Vastaukset
- Anonyymi
Radiosta kuuntelin Kekäläistä ennen töihin lähtöä 05-06 aamusella. Kovaa oli heittäytyminen silloinkin. Avannossa kävi ja korkokengissä käveli päivän ym. Soitto mies (rumpali) Televisiossa vaisumpi, kuin radiossa.
- Anonyymi
WannaBe julkkis, syö vaikka omaa paskaansa kun vaan pääsee "esiintymään".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010916Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710379Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335821Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1804644Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313126- 1713125
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391923Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981508Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61340Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161274