olen vakuuttunut mieheni kirjoittavan toiselle naiselle täällä siksi tänään jätän
Ikävä juttu mutta
Anonyymi
954
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No voi höh. Ehkä ihan hyvä, jos tuo mustasukkaisuus menee noin yli.
Sulla on pahan asteen palstaharha. Varo ne pahenee helposti.
Eikös täällä hillunut ihan oikeasti vastaava tapaus joka oli hyvin vakuuttunut siitä, että joku koettaa vampata hänen miehensä suomi24:n kautta ja ilmeisesti ainakin joku primus motot tuki tätä harhaa ihan täpöllä ja kertoi tekevänsä ylevää työtä? Niinpä, ne harhat. Itse aloitukseen en sano mitään, hykertelen vain populistisella tatsilla
Kukkuu mikset vastaa t minä klo 18.26
Toivon todella et aloittaja poistaa kaikki twitter ja facebook ym tilit kaikkialta internetistä jos joskus löytää uuden suhteen.
itse en ymmärrä mitä pahaa tällä palstalla voisi tapahtua mikä aiheuttaisi parisuhteen loppumisen. Mutta tietysti kaikki on mahdollista.
Joku voi vaikka "trollata perhettäsi" täällä, manipuloida eroamaan, kirjoitella puolisoasi esittäen ynnä muuta täällä on mikä tahansa mahdollista kuule ja kuu on muuten juustoa
Ei ole juustoa. Se on ulkolaisten tukikohta mistä tarkkailevat meitä.
Semmoista voi tapahtua täällä pahuksen palstalla. Tammi- helmikuussa hyvin paljon naista esittäviä miehiä, sekä kakkosia jotka kirjoitteli täällä paskaa muista.
Ala sinä kirjoitella jollekkin miehelle nii olette sujut.