Eikö Till Lindemann ole hieman pelottava? Iso mies muutenkin ja möreä ääni.. onhan sillä toki aika hyvän tuulinen luonne ... Ja se uusi levy "Zeit" mikä mielipide? Mun mielestä ihan okei.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Bala bala bala
- Anonyymi
Ei mun mielestä. Miehen PITÄÄ olla iso.. ja möreeäänine. Muutoin se o RUMA!
- Anonyymi
Nämä saksalaiset pornohevit ei ole jaksaneet oikein innostaa. "Du hast"? Niinpä varmaan. Ennemmin kuuntelee vanhaa krautrokkia, tai lukee vaikka oikeaa runoutta.
- Anonyymi
Ehkei sun mielestä. Mutta ton olisit voinut pitää omana tietona. Monet siitä kyllä pitää... Ja joku voi loukkaantua jos sanot tolla lailla. (Enkä tarkoita haastaa riitaa. Olen ihan tosissani)
- Anonyymi00007
Ei Till Lindeman ole pelottava du hast
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362042
- 41630
- 40603
- 42480
- 62472
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60470- 45460
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6427Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14423- 40411