Tsau kaikille! En tiedä onko aihetta jo ruodittu
tarpeeksi,mutta silti kysyisin mitä kukin on
mieltä toivottoman hurmaavasta ja esiintymiskykyisestä Jari Sillanpäästä.Kiitti!
tarpeeksi,mutta silti kysyisin mitä kukin on
mieltä toivottoman hurmaavasta ja esiintymiskykyisestä Jari Sillanpäästä.Kiitti!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Muuta en sano kuin,että parenpi olis ettei se laulais enään ollenkaan. Hän saa mut voimaan pahoin.
Täydellisen ihana on homo tai ei mitä se
kenellekkään kuuluu.HYVÄ JARI.Terkut myös
Hannerolle!
Jari on tosi upea laulaja ja esiintyjä ja aivan ihana ihminen:)
Hyvä nim.Fanny ! Löytyy Suomesta sentään järkeviäkin ihmisiä.Hyvät jatkot sulle.
Kerran olen Sillanpään keikalla ollut jase riitti. Toista kertaa en mene häntä kuuntelemaan jak atselemaan vaikka hän olisi ainut laulaja maailmassa.(on hiukan liian imelä ja teennäinen meikäläisen makuun). Eli en pidä Sillanpäästä , joten en sitten ilmeisesti ole järkevä ihminen? Jos pidät Sillanpäästä olet järkevä jos et pidä olet kade tai tyhmä. Niin se asia näyttää Sillanpää-fanien mielestä menevän.
Mun mielestä tässä asiassa ei ole mitään tekemistä tyhmyyden tai järkevyyden kanssa vaan nämä ovat makuasioita ja mielipiteitä on niin paljon erillaisia ,kuin on ihmisiäkin.
Hyvät jatkot ja aurinkoista kevättä kaikille, tasapuolisesti!
illä on muutama ihan kiva biisi ja se vaikuttaa raikkaalta ja energiseltä tyypiltä, mutta sen puhetapa on tosi naisellinen ja ärsyttävä...(johtuu ehkä ruotsinkielisyydestä(?)...en kyllä edes tiedä onko äidinkielenä ruotsi...)No, tää oli mun mielipide.
Kiitti että joku on Jari Sillanpäästä samaa
mieltä kanssani.Hyvää kevättä kaikille!!!
Törrrrrrkeetä...Rinkelirotta se on. Pullea Pauli. Massahuutaja. Miten kysyitkään moista?
Get a life....Kokeile Iraj Ääpnallis.
Makuasia tosin...Enkä jaxais moisesta edes väitellä. Muih =)