Mitä siellä amiksessa on riihitty?

Kuulostaa pahalta.

” ”Yksittäisiä levottomuuksia on ollut”, sanoo Winnovan rehtori kuluvasta syksystä”
5121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kulttuurista rikkautta vaan.

Äänestä

Ei taida reksi uskaltaa avautua siinä on tuo siunattu suojatyömaa vaarassa lähteä alta.

Äänestä

Kyseisen amiksen nettisivuille on seuraava teksti josta jokainen voi vetää omat johtopäätöksensä: "WinNova tarjoaa maahanmuuttajille monia mahdollisuuksia"

Äänestä
  • Kuten moottoriajoneuvojen pakoputken rassailua ja uku-uku-toimintaa

    Äänestä

Mamukakarat on muuten sitten jo porissakin jengiytyneet, että vanhustenkin kannattaisi pitää puujalan sisällä mukana jotain toimivaa itsepuolustusvälinettä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuulostaa pahalta.

” ”Yksittäisiä levottomuuksia on ollut”, sanoo Winnovan rehtori kuluvasta syksystä”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu