derbi nude onks hyvä???

niin että olisko tollane pärre hyvä? ja saako helposti kulkeen??ja meneekö se virittämiseen paljon rahaa?? paljon on huiput vakiona ja täys tehosena??
4807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ois,sikahyvä! Saa jos viittii laittaa tai on hilloo/vyffeee laitattaa. Ei se vakiona kulje yhtää, täystehosena iha vitusti!!!

Äänestä
  • Kuulostaa kuin kummallakin puhuisi kokemuksen syvä ääni :D

    Äänestä

Derbi GPR 125 Nudessa on Yamahan DT kone ja sen täysitehoiseksi laitto ei vaadi kauheita ponnisteluja. Penkki irti ja siellä näkyy sulakkeen paikka ja sinne tavallinen auton sulake. 2,5-7€? Sen jälkeen katalysaattori irti. Se onkin jo vähän vaikeampaa. Vakiona huiput 115-125 TT 145-155

Äänestä
  • Ite oon hankkimassa tuollaista, hintaa ~5600e, eli ihan jees verrattuna sen kilpailijoihin.. rs tai mito.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarski kirjoitti:

niin että olisko tollane pärre hyvä? ja saako helposti kulkeen??ja meneekö se virittämiseen paljon rahaa?? paljon on huiput vakiona ja täys tehosena??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu