Daijana RASISMINUHRI. OLI PARAS

Anonyymi

Ihmettelen kuinka rasisteja suomalaiset ovat. Daijana oli paras asukas talossa. Ihmettelenettä Tuula äänestettiin jäämään, vaikka on rikas huutaja, aina äänessä jakehuu vaan itseään ja rikkauksiaan. On muistamaton, samasta asiasta kertooj oka päivä eritavalla. Ei MUISTA KUINKA EDELLISENÄ PÄIVÄNÄ KERTOI SAMASTA ASIASTA. Suomen kansaon kyllä rasisteja ja idiootteja. Tuula ulos seuraavaksi.

5

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vain sä olet rasisti kun et hyväksy demokratiaa.

    • Anonyymi

      Pitää muistaa että tuotiksella on aina sormet pelissä mitä mm. äänestyksiin tulee.
      Tuula on talossa siksi että se ärsyttää ihmisiä ja siten ääniä jaetaan sitten muille eli rahhoo tulee.
      Jokavuosi talossa roikotetaan katsojien inhokkeja. Mulle se vaan tarkoittaa sitä että mm. Tuulan lätiköintiä mä en pysty kuunteleeen sekunttiakaan. se taas tarkoittaa sitä että mun katselut jää yhteen kuukauteen.
      Muut inhokkini ovat Sohvi narisevine äänineen ja tää Näbäsi kaameine puheenlahjoineen. Sama juttu noille: volyymit nollaan. En tajua siis miksi maksaisin paskasta jota ei voi katsoa.

      • Anonyymi

        Viime vuonna voiton vei talon ilkein ja laiskin sekä rivosuisin asukas. Daiana huusi ja meuhkasi ja hyvä että lähti. Seuraavina toivon että Tuula ja Nänäs saa lähtöpassit. Tuula hölöttää jonninjoutavaa ja Näbäs huutaa ja mölöttää huonolla suomenkielellä ja puheestansa ei saa yhtään selvää.


    • Anonyymi

      Jokaisella on oikeus mielipiteeseensä, myös rasisteilla.

    • Anonyymi

      Sormet pystyssä pidin peukkua että tämä kauhistus putoaisi. Niinhän siinä kävi. Loistavaa!! Nyt voi rauhassa katsella iltaisin BB:tä. Vielä kun sais ne pari muuta ulos .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      207
      4586
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2571
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1512
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1119
    6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      104
      1116
    7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    8. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1042
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      131
      1017
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe