Voi hyvänen aika tätä BB tä, aivan KARMEA ESITYS

Anonyymi

Millainen BB 2022. Tehtävät hanurista, ei rangaistuksia, Eihän tässä ole mitään mielenkiintoa kun paras ja kiinnostavin osa on pois. Juonittelu julkisesti vei koko ohjelman kiinnostavuuden. Kaikki tietää jo ennalta ketkä ovat äänestyksessä. Tämän vuoden ohjaaja EI YMMÄRRÄ MITKÄ ASIAT OVAT FORMAATIN HUIPPUOSIOITA. Eipä Suomessa taida olla niitä huippuja tv ohjaajia. KIM SAINIO OLI JA ON.NIITÄ AIKOJA MUISTELEE KUINKA HYVIN KAIKKI OLI. No, mitäpä Suomessa olisi keksitty. KAIKKI OHJELMAT KOPIOITU ULKOMAILTA ja tehty taidon puutteessa huonommin. Ainut Suomessa korkealla tasolla on KAIKEN KEHUMINEN. Aikalailla kuten Itärajan takana. Eroa ei huomaa kun vertaa maita toisiinsa. Formaatin ainut näkyvä asia aamusta iltaan on muutamilla pelkästään toisista asukkaista pahan puhuminen selän takana. Pahin kaakattaja on Nazzeri. Nasseri on selvästi osoittanut käytöksellään oman ihmisr....n asenteet ja siksipä uskon näkemäni mukaan monet asiat miksi mitäkin vaaditaan........! On aikoihin eletty. TV pa...a suoltaa.

9

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oli se aikaa, parempaa aikaa, kun bb:ssä oli vain vaaleita suomalaisia. Silloin katsoin sitä ohjelmaa hullun lailla.
      Nyt ei kiinnosta yhtään, siellä elintaso pakolaista, mustia ja keltaisia.
      On trnnsua ja homoa ja suomen kieltä osaamattomia, nuo edellä mainitut talossa olevat saa minut inhoamaan koko ohjelmaa.. Enää ei kiinnosta.
      Täytyy uskoa, että ennen kaikk oli paremmin.

      • Anonyymi

        Onko joku zombi noussut haudasta kommentoimaan. Hei nyt on 2022, jos et muuten tiedä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko joku zombi noussut haudasta kommentoimaan. Hei nyt on 2022, jos et muuten tiedä.

        Olkoon vaikka vuosi 3000 niin liika on liikaa noita ei vaan jaksa mitä minä sanoa.",.😁


    • Anonyymi

      BB australia oli huippu tähän sontaan verrattuna. Huonot asukasvalinnat, mitään ei tapahdu tänäkään vuonna. Lopetin jo 24/7 kun en tällasesta istumisesta maksa.

      • Anonyymi

        Todella rasittavaa kuunnella jatkuvaa hölötystä mistä ei saa mitään tolkkua. Toivottavasti lentää pian ulos. Ihan sama millä vuosituhannella eletään.


      • Anonyymi

        Jep niin minunkin mielestä Aussien BB oli hyvä ja mielenkiintoinen asukkaat siistejä ja fiksun oloisia tehtävät vaikeita ja mielenkiintoisia.Kyllä tämä Suomen BB on alta riman.


    • Anonyymi

      Tuo Nassi on on kyllä karmea juoruilija ,ja tyhmät naiset pyörii sen ympärillä. Nuo kaksi tuo Nasseri ja Sofia heti ekalla maitojunalla pois tuolta ,kaksi ällöä joita ei jaksa katsoa kesken jäi eilinen häätöäänestyskin noiden takia.

    • Anonyymi

      Metsään meni tämän vuoden BB.

      • Anonyymi

        TOTTA!!! Tylsää ja pitkäveteistä ! Ulkopuoliset, tekoinnostuneet kommentoijat joutaisi kokonaan pois ohjelmasta. Huh, huh, turhaan odotin tätä ohjelmaa syksyä piristämään!
        Pelkkää sössötystä ja teennäistä teatteria ollut tähän asti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      147
      4449
    2. Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi

      Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja
      Maailman menoa
      61
      3384
    3. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

      Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
      Maailman menoa
      1
      2453
    4. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      26
      1975
    5. KÄVELYTREFFIT ?

      Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo
      Ikävä
      233
      1660
    6. Mies pelkää mahdollista raskautta

      Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j
      Sinkut
      233
      1247
    7. Hevosmies kylän kunnioitettu herra

      Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka
      Hyrynsalmi
      26
      1246
    8. Kiikkustuoli

      Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa
      80 plus
      165
      1152
    9. Ihana M nainen

      Ihana M nainen. Nainen kuin unelma.
      Ikävä
      69
      1126
    10. Meidän välillä on jotain erityistä

      ..ja ei mikään helpoin tehtävä olla erillään..❤️‍🔥
      Ikävä
      62
      848
    Aihe