on edistyksen airut, todellinen premium. Koeajoin tänään upean Toyota Corolla itselataavan Hybridin ja koin tulevaisuuden ihmeellisyyden, taivaallisen onnen kun Toyota Corolla Hybrid latasi itsensä alamäissä ja jarrutuksissa.
Toyota Corolla Hybrid
Anonyymi
16117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Taas näitä keskiyön koeajoraportteja.
Tilaukseen ehdottomasti tämä uusi Corolla! Voiko tämä ollakaan parempi kuin entinen? Kaikkihan me muistamme kuinka itselataava täysihybridi voitti TM:n Talvivertailun kaikkien aikojen piste-ennätyksellä vaikka kulutusta ei edes sen kummemmin mitattu! Sehän on puolet vähemmän mitä kilpailijoilla!
Hih hi hiii.
Hyvä ja luotettavista luotettavin kulkine.
Toyotan omistajaa ei ahdista.
Sairaushan tuo yöllinen älyttömyyksien kirjoittelu on.
Toyota Corolla Hybridissä on hierovat penkit ja ratti, se on todellista ylellisyyttä.
Ei Risellassa ole mitään ylellistä, nolo vehje.
Kaaliskooda, hapero kori ja looda,da,da.
Mutta olet käyttänyt ensin bensiiniä runsaasti sen mäen nousuun ja pysähdyksistä liikkeelle lähtöön.
No et todellakaan koeajanut sitä. Ei ollut koeajettavissa tänäänkään.
Sellaisia ne utopiat ovat. Putinin poikia.
Corolla, maailman ostetuin ja samalla kestävin automalli.
Kun jotain mallinimeä roikotetaan iäisyys ja tehdään halpista, niin määrää riittää.
Surkea kansanauto se kuitenkin on. Ei pärjää vertailuissa ja on kovin heikko ja vikainenkin nykyään.
Nuo yölliset koeajot on varmasti hauskoja.
On ne naisten kanssa. Kun kasvat niin tiedät.
500 hybridi korollaa myynnissä nettiautossa ,.ja kaikki liikkeissä ,.jopa vaarit on hylännyt tämän 99 heppasen naton ohjuksen...,...aina lippalakki päässä näillä tooojota kuskeilla.
Kovin on varoissa porukat kun merkkaa että vieko auto 6 vai 8 litraa kuukauden ajoissa
Ovat he, koska on vuosittain varaa huollattaa. Joillakin sekin tekee jo tiukkaa. Sivusta.