ja erittäin tärkeää sanaa, tässä muutama päivä sitten oli tarkoitettu sulle mies.
En eritellyt silloin, että kenelle ne oli, kun en yleensäkään saa vastausta takaisin.
Sitä suojelee itseään ja piilottaa ne tunteet syvälle, kun ei irl saa niitä kertoa vaikka on yrittänyt ottaa yhteyttä. Palsta vääristää ja sotkee kaiken inhimillisen.
Tiesitkö, että joskus on suurinta rakkautta päästää ihminen pois elämästään, kun tietää, että toinen ansaitsee enemmän kuin itse kykenee antamaan (ja tällä tarkoitan exää). Laura Närhen :mä annan sut pois kappale kertoo paljon.
Tunteeni sua kohtaan on tullut suoraan sydämestä, ei paremmuudesta.
Miehelle joka on palstalla (ainakin ollut).
- Puolukka
Ne kolme pientä
Anonyymi
4
153
Vastaukset 4
- Anonyymi
Jätähän meidät varatut rauhaan!
- Anonyymi
Jos hän on varattu, niin siitä ei ainakaan tällä naisella ole tietoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos hän on varattu, niin siitä ei ainakaan tällä naisella ole tietoa.
En oo varattu, ollut 50 kymmeneen vuoteen.
- Anonyymi
Kolme pientä sanaa? Voi, au, d'oh?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361743
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2231151Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.172835Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.258622- 33571
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12541- 188530
- 210527
- 41456
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen19454