Hiljaisuutta

muutama kuukausi. Ennen kevättä ei illanviettoon lähdetä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todella turhaa ollut se tätien esitys, sitä ainaista saman toistoa. Kuka edes keksi sellaisen tavan toimia. Siitä oli jo monen vuoden kokemus, ettei se toimi. Ahdistavaa ja täysin turhaa ollut! Sellaiseen ei koskaan annettu lupaa niin laaja-alaisesti.

Äänestä

Sopii mulle hyvin. Talvella tekemistä siinä määrin ettei mitään mahistakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

muutama kuukausi. Ennen kevättä ei illanviettoon lähdetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu