Voiko joku vinkata, missä on kuvauksellisimpia ruskamaisemia täällä lähialueella?
Ruska-aika
13
842
Vastaukset
- Anonyymi
Järvimaisema ilta-auringon aikaan ja Kauhaneva… Wau,
- Anonyymi
Iltaruskon mäellä iso komia vaahtera
- Anonyymi
Alkkilassa,aivan siinnä kosken läheisyydessä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alkkilassa,aivan siinnä kosken läheisyydessä.
Se on alkkia
- Anonyymi
Välikyläntiellä on ruskaa pakkasella.
- Anonyymi
Nevalyly
- Anonyymi
Suomijärvellä Parkanoon mennessä vanhaa koulua vastapäätä ennen puutarhoja on syksyn väriä jokaiselle ja myös komiasti nyt ruskaa pakkasella.
- Anonyymi
Parkanon Alkosta löytyy Ruska-viini.
- Anonyymi
Matka Nummijärveltä Kauhajoelle, todella kaunis.
- Anonyymi
Sarvelasta Karviankylään… on kaunista ja pihat hoidetun näköisiä (melkein kaikki)
- Anonyymi
Ei kait toisten pihoja ja taloja saa kuvata ilman lupaa?
Tai toisaalta onhan näitä koiran kusettajia joiden tehtävä on laskea toisten tulemiser ja menemiset. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kait toisten pihoja ja taloja saa kuvata ilman lupaa?
Tai toisaalta onhan näitä koiran kusettajia joiden tehtävä on laskea toisten tulemiser ja menemiset.Ei tietenkään taloja eikä pihoja kuvata, mutta ihailla voi ohi mennessään. Toki toki!
On siellä hienoja maisemia järvellekin päin. Niitä voi kuvata.
- Anonyymi
Metsäautotie missäpäin karviaa vain.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2094620Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1073360Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881857Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141440Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20271273Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2601230- 521210
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi131159- 551089