Missä huijari?

Anonyymi-ap

Mihin on AK hävinnyt kun ei ole pariin vuoteen näkynyt? Sitä ennen pollotti koko ajan lehessä jos mistä tyhjänpäiväisestä jutusta.
Oon naureskellut että komeesti mies kusetti eka kaupungilta puoli-ilmaiseksi vanhan päiväkodin ja pari kesää huijas asiakkailta ylihintaisella kaljalla rahat pois ja sitten lipas myydä mökin mustilaiselle. Komeesti meni romaanikin vipuun. Oliko ylläri että ei saanutkaan baaria pihalla pitää, sattu vaan sopivaan aikaan myynti.
Eipä ole enää näkynyt leveilemässä ison Mersun ratissa, liekköhän vouti hakenut poikkeen.😂

5

1325

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaihertaako kommaria kun jollain onnistuu bisnekset? 😂

    • Anonyymi

      Onhan tuota näkyny ja järkimies ei mersulla aja vaa paremmalla.

      • Anonyymi

        Hahah. Vanhalla kasari Ooppelilla työnti menemään. Mersusta Ooppeliin on kyllä edistystä ainakin omasta mielestä. Kaks kertaa mese, ekan ja vikan.


    • Anonyymi

      Hyvä mies ja reilu on AK

    • Anonyymi

      Jos sinäkin tekisit muuta kun katsoisit metsoloita kalsareissa niin sullakin voisi olla mersu. Hauskaa että osaat kuitenkin kirjoittaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      29
      11545
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      60
      4129
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      126
      3343
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      210
      2681
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      116
      2376
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      206
      1899
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      342
      1260
    8. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      69
      1062
    9. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      967
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      65
      850
    Aihe