Mihin on AK hävinnyt kun ei ole pariin vuoteen näkynyt? Sitä ennen pollotti koko ajan lehessä jos mistä tyhjänpäiväisestä jutusta.
Oon naureskellut että komeesti mies kusetti eka kaupungilta puoli-ilmaiseksi vanhan päiväkodin ja pari kesää huijas asiakkailta ylihintaisella kaljalla rahat pois ja sitten lipas myydä mökin mustilaiselle. Komeesti meni romaanikin vipuun. Oliko ylläri että ei saanutkaan baaria pihalla pitää, sattu vaan sopivaan aikaan myynti.
Eipä ole enää näkynyt leveilemässä ison Mersun ratissa, liekköhän vouti hakenut poikkeen.😂
Missä huijari?
Anonyymi-ap
5
1271
Vastaukset
- Anonyymi
Kaihertaako kommaria kun jollain onnistuu bisnekset? 😂
- Anonyymi
Onhan tuota näkyny ja järkimies ei mersulla aja vaa paremmalla.
- Anonyymi
Hahah. Vanhalla kasari Ooppelilla työnti menemään. Mersusta Ooppeliin on kyllä edistystä ainakin omasta mielestä. Kaks kertaa mese, ekan ja vikan.
- Anonyymi
Hyvä mies ja reilu on AK
- Anonyymi
Jos sinäkin tekisit muuta kun katsoisit metsoloita kalsareissa niin sullakin voisi olla mersu. Hauskaa että osaat kuitenkin kirjoittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1187415Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26584857Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras243174Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1381327- 501315
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e931194Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.1401113Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi55973Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si27873Mitä olisitte sanonut hänelle?
Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään50864