ehtoota kaikille!
mikä ois hyvä vikalukukone näihin vaggilaisiin? etsinnäs sellainen jolla voi tehdä enemmänki ku lukea helpoimmat koodit
hyvä obd lukija
7
233
Vastaukset
- Anonyymi
Läppäri ja piuha.
Niillä pääsee hyvin alkuun. - Anonyymi
Tokmannissa näin sellaisia OBD lukijoita, joilla voi kuitata Skodasta vikakoodit pois ennen katsastukseen menoa. 😂
- Anonyymi
Se pitää vain tehdä juuri ennen katsastusta, ettei ne kuitatut koodit palaa kummittelemaan juuri siellä katsastuksessa! 😝
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se pitää vain tehdä juuri ennen katsastusta, ettei ne kuitatut koodit palaa kummittelemaan juuri siellä katsastuksessa! 😝
Eipä se auta. Jos vikailmoitukset nollataan juuri ennen katsastusta, niitä ei tietenkään ole, mutta auton oman kuntotestin tila ei ole ok, vaan kesken. Kun auto saa testinsä tehtyä tarpeeksi pitkän ajon päälle, voivat vikailmoitukset olla taas takaisin.
- Anonyymi
Paras ODB (eli onboard diagnostics board) Skodaan on valurautainen liitin kaapeleineen yhdistettynä Iskra 1030 kotimikroon.
- Anonyymi
e-skannerilla pääsee ja ei tarvitse osata kieliä tai yhdistellä mitään tietokone hommeleita.
toimii käsittääkseni kaikissa vaggilaisissa
tämä: https://automasa.fi/tuote/vvikakoodinlukija-e-skanneri-vag-pro/
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637