Muttei koskaan löydä.
Etsii, etsii
9
112
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä sitten? Onko jotenkin sinulta pois?
- Anonyymi
Ethän sinä mitään ikinä myönnä mutta minä taas tunnistan sinut mies. Puhut kuinka olen vain varalla ja kuin jokin käyttötavara.
- Anonyymi
A mieshän se siinä.
- Anonyymi
Andy McCoy
- Anonyymi
Andy Mccoy ei varmasti palstaile. Oletko muuten varma ettet sinä palstaile äitisi kanssa? Mietipä sitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Andy Mccoy ei varmasti palstaile. Oletko muuten varma ettet sinä palstaile äitisi kanssa? Mietipä sitä.
Äiti kyllä tietää tästä paikasta. Jaiks.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Andy Mccoy ei varmasti palstaile. Oletko muuten varma ettet sinä palstaile äitisi kanssa? Mietipä sitä.
Andy palstailee. Varma tieto.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Andy palstailee. Varma tieto.
Mitä sitten? Anna Andyn olla rauhassa.
- Anonyymi
Etsivä harvoin löytää mitään pysyvää ainakaan sattuma ohjaa kohtalo johdattaa ja jos on onni myötä ni kuka tietää mitä siit voi seurata kohdata saada
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1532530- 1572321
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551983Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181927"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591374Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921252Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."01060Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää761036Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa201976Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.330947