Rakkaudesta. Saanko olla sitä rauhassa?
Seonnut olen.
Anonyymi-ap
10
146
Vastaukset
- Anonyymi
Täytyypi olla melkonen mies. - Montako aloitusta meinasit vielä tehdä rakkauden huumassa? - rakkaudeton nainen
- Anonyymi
Tuhat ja satayksi.
- Anonyymi
Kyllä sä mies aika C8 olet, aika herttaista toisaalta.
- Anonyymi
Tuskinpa, täällä käärmeet iskee torahampaansa heti jos näytät ihmisyytesi.
- Anonyymi
Näinhän se tuppaa menemään.
- Anonyymi
20000 viestiä on se kesmääräisyys mitä rakastunut jaksaa paukuttaa viestei 😄
- Anonyymi
Saat olla. Minäkin olen.
- Anonyymi
Herra tietää jotakin tapahtuneen 😂🤣😅🙃
- Anonyymi
Huh, ehkä tää onkin vaan sitä
- Anonyymi
Eikö sillon pitäs olla yhdessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2303009Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1952637Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208- 701108
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971105Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3711082Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22818