Pöljä mikä pöljä. Tuulalle Laura sanoi että Tuulalla kädet hikoaa. Siitäkös Tuula eläk. suuttui valtavasti. Henkisesti sairas muori. HELVETIN TEENNÄINEN typerys. Tuulalta pitää kaikkea pyytää jatkuvasti anteeksi normaaleja asioita. Mutta on käsinä aina kaikissa ja on teennäinen. Tekonaurua nauraa ja on tekopirteä kaikinpuolin. Puhuu Heidistä pahaa selän takana. Eikä ole sairastellut kuten kertoo mutta ei siitä enempää. Kaikin keinoin yrittää saada plus pisteitä. ULOS Talosta. Nuorille voitto, kyllä eläkeläiset pärjää.
Tuula on henkisesti sairas kieroilija.
Anonyymi-ap
1
223
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124677Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734415Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951789- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127- 611020
- 67999
- 92958