Naps tuosta noin vaan.
Vastaukset 15
- Anonyymi
Mulla taas tuosta vaan nips naps ✂️ ja tunteet kuolee.
- Anonyymi
No ei sulla sitten oikeita tunteita ole ollutkaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ei sulla sitten oikeita tunteita ole ollutkaan.
Miten tuntemattomaan voisi ollakaan? Mieti sitä
- Anonyymi
Sepä helppoa olisikin jos niin olisi.
- Anonyymi
Ei ne kuolle, mutta niitä voi kehittää sopivaan suuntaan.
- Anonyymi
Kuolle? Lol
- Anonyymi
Hyvin näky kuolevan, jos niitä ylipäätän oli ...
- Anonyymi
Minttu
- Anonyymi
Kati K
- Anonyymi
tuskinpa noin, tai sitten se oli muuta https://youtu.be/w0cwxyr6ejQ
Näin on. Ei ne mihinkään katoa.
- Anonyymi
Ei minullakaan. Mä olen aina ihmetelly heitä, jotka väittävät tunteidensa kuolevan tuosta vaan. En kykene uskomaan sellaisten tunteiden koskaan oikeita tunteita olleenkaa.
- Anonyymi
Tunteet ei kuole helposti, jos oikeasti rakastaa tai on pitkään ollut jonkun kanssa, mutta tunteiden kanssa voi oppia elämään, jos on pakko oli se syy sit mikä tahansa. Mutta....jos kaksi ihmistä rakastaa toisia, miks rääkätä itseä tai toista? Näitä joutuu elämän aikana puntaroimaan.
- Anonyymi
No ei mullakaa, sanoin vaa koska teit selväksi että sulla niitä ei olisi.. vedin suojakuoren päälle.. ja turha alkaa kenenkää laittaa mtn olet vitun tyhmä kommenttia ku ette tilannetta tiiä.
- Anonyymi
Sydäntä raastava tunne. Tahdon sut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu491155- 16815
- 63725
- 68722
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69678Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9530Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8490- 4472
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104459Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26417- 13410
- 33398
- 35389
- 30385