Olen kuuttakymppiä lähestyvä miespuolinen ja haussa olisi jokin kokonaan kotoa käsin tehtävä työ jossa saisi ihan oikeasti palkkaa/rahaa ainakin sen 500 euroa kuussa.
Ei puhelinhommia kun juttu ei luista, jotain internetin avulla tehtävää, tietokoneet ja netti on hallussa.
Etä eli kotona tehtävää työtä
7
309
Vastaukset
- Anonyymi
Verkostomarkkinoinnista olisi todennäköisesti mahdollista tienata mainitsemasi summa, riippuen siitä, etsitkö osa- vai kokoaikaista työtä. Mutta siihen kuuluu merkittävässä määrin puhelimessa puhumista, toki sisältää myös päätetyöskentelyä.
Taskurahoja sen sijaan voi tienata osallistumalla palkkiollisiin kyselytutkimuksiin. AttaPoll on yksi tällaisista kyselytutkimusalustoista. AttaPoll on puhelimeen ladattava englanninkielinen sovellus, jossa täytetään oma profiili, ja sen perusteella sovellukseen alkaa tulla kutsuja erilaisiin kuluttajatutkimuksiin. Vaikka sovellus on englanniksi, se on hyvin yksinkertainen. Kyselyt ovat suomeksi.
Kyselyt liittyvät arkisiin aiheisiin, kuten energian kulutukseen tai vaikkapa ostoskäyttäytymiseen. Joskus tulee kyselyitä, jossa kysytään mielipidettä jonkin mahdollisen uuden tuotteen kiinnostavuudesta.
Minulla on ollut nyt AttaPoll jonkin aikaa käytössä ja tienaan noin 5 e viikossa. Tiedän AttaPollia minua pitempään käyttäneiden kuitenkin tienaavan vielä tätä enemmän. Ja palkkion saa halutessaan juurikin rahana, ei pelkästään lahjakortteina, kuten monilla muilla sivustoilla.
Kertyneet palkkiot 3e:sta ylöspäin voi lunastaa Paypaliin. Paypalista rahat voi siirtää pankkitililleen. Siirto toimii, olen testannut sitä tähän mennessä kymmenisen kertaa.
Kutsu tuttavia ja perheenjäseniä mukaan, tällöin saat 10 % osuuden heidän vastaamiensa kyselyiden palkkioista.
Tässä suosittelu linkkini, jonka kautta voit liittyä AttaPolliin:
https://attapoll.app/join/qvjka- Anonyymi
Verkostomarkkinoinnissa menestyvär korkeintaan 3 % osallistujista. Muut maksavat toiminnasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Verkostomarkkinoinnissa menestyvär korkeintaan 3 % osallistujista. Muut maksavat toiminnasta.
Silloinhan verkostomarkkinointi kuulostaa ikävästi pyramidihuijaukselta...
- Anonyymi
Itse löysin sivuston, jossa jaetaan vinkkejä rahan tienaamiseen https://tienaaverkossaa.blogspot.com/
- Anonyymi
Suosittelen ONPASSIVE Liity jälleenmyyjäksi kun tilaisuus aukeaa. Ei myyntiä, ei rekrytointia ( jos et itse halua tietenkin) Toiminta on automatisoitu niin että ONPASSIVE tekee työn puolestasi.
Jos kiinnostaa niin lähetä viesti sähköpostiini [email protected] ja otan yhteyttä.- Anonyymi
ONPASSIVE myy nyt alkuun digitalisia tuotteita, kaikki mitä tarvitset Internetissä.
https://onpassive.com/products Aikaisempaa kokemusta ei vaadita koska työ on automatisoitu. Sinun ei tarvitse itse tehdä mitään , mikäli et halua. ONPASSIVE tekee työn, mutta maksaa sinulle provisiota myydyistä tuotteista.
- Anonyymi
Mulla ois ehdotus jossa voi hyvinkin tienata. Ei verkostomarkkinointia, ei pyramidi tahi ponzihuijauksia. Laita meiliä jos kiinnostaa [email protected].
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla612900Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "472509SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past1022164Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.851385Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,321237Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o184923Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m83863Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html71811Sofia Belorf esittelee Dubain kotinsa
Lääniä on kattohuoneistossa. https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011999877.html137772Ei ole vaikea päättää kumpi
Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.52726