F-Calpro testi

Anonyymi-ap

Kuinka nopeasti testin tulos tulee? Voiko olla valmis jo vuorokaudessa vaikka lukee että menee 2-3viikkoa. Itsellä ollut pitkään vatsavaivoja jotka on nyt aktivoituneet ripulia ja ylävatsakipua. Vatsa on turvonnut aamusta iltaan. Yhtään normaalia ulostetta ei ole tullut vuoteen. Olen väsynyt ja kalpea. Myös hajuhaittoja on ja se on tosi noloa. Isolla hädällä sattuu myös alaselkään.
Maksa arvot on otettu ja ne on kaikki normaaleja. Laktoosi intoleranssi ei ole vielä tullut,keliakiaa ei ole,ei verensokerin kanssa ongelmia,munuaiset on lievästi vajaalla mutta siihen ei olla reagoitu kun pissa testissässä kaikki kunnossa. Kilpirauhasen vajaatoiminta on mutta lääkitys on tasapainossa.

2

1641

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kyllä.Tulos on valmiina testin tekopäivänä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      129
      1344
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      458
      1033
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      159
      627
    4. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      186
      562
    5. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      43
      549
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      528
    7. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      71
      523
    8. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      20
      486
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      38
      483
    10. Luotan sinuun nainen, kuin kallioon!

      Jos joskus tuntuu siltä, että haluat puhua minulle jotain luottamuksella niin voit luottaa siihen, että kaikki jää meid
      Ikävä
      39
      481
    Aihe