Käräjille joudutte

Kaikki jotka ootte minua haukkunut täällä joudutte käräjille vastaamaan tekosistanne. Ilmoitus on tehty.
798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hau hau hau hau hau.hau

Äänestä
  • Hau hau hau hautausmaa
    Hau hau hau haukipudas
    Hau hau hau haukivuori

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hau hau hau hautausmaa
    Hau hau hau haukipudas
    Hau hau hau haukivuori

    Hau hau haukka

    Äänestä

Joudunko minäkin kun en ole täällä haukkunu vaan tuolla,🤔

Äänestä
  • Kyllä. Pelottaako.

    Äänestä

Juu juu. Tullaan.

Äänestä

Pittää olla niitä tojisteita jos meinoo niiku käräjile....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikki jotka ootte minua haukkunut täällä joudutte käräjille vastaamaan tekosistanne. Ilmoitus on tehty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu