Ikävöit mua niin hirveen usein, et täs alkaa tuleen suorituspaineita sun odotusten alla!
Tänään taas olit yrittäny provota mua suuttuun ja osallistuun sun trolliketjuun itseäni puolustaan. Söpöö kun ikävöit noin paljon mua 🙂
Voi rölli sun kans!
6
91
Vastaukset
- Anonyymi
Valitettavasti en ikävöi sun kaltaista horoa ollenkaan, vihaisin itseäni jos niin tekisin. Olen täällä lyömässä sinua.
- Anonyymi
😂😂 et sitten parempaa tekosyytä keksinyt miksi kirjoitit mua esittäen ketjun aikasemmin
Päivällä.
Sä et edes oo koskaan nähny, kuullu mun puheääntä, nähny miten liikehdin, tiedä musta mitään tms. Mut oot rakastunu muhun silti. Suomi24 ikävä palstalla 🤦♀️ Anonyymi kirjoitti:
😂😂 et sitten parempaa tekosyytä keksinyt miksi kirjoitit mua esittäen ketjun aikasemmin
Päivällä.
Sä et edes oo koskaan nähny, kuullu mun puheääntä, nähny miten liikehdin, tiedä musta mitään tms. Mut oot rakastunu muhun silti. Suomi24 ikävä palstalla 🤦♀️Hyvä että suakin ikävöidään. :--)
- Anonyymi
possu kirjoitti:
Hyvä että suakin ikävöidään. :--)
Possukin tuli kurkistaan. Oliko possullakin ikävä mua?
Tieks kun se et ikävöidään lisää painetta siitä et täyttääkö toisten odotukset. Ja sit jos joskus on liian väsynyt pystyäkseen siihen niin se saa aikas stressiä Anonyymi kirjoitti:
Possukin tuli kurkistaan. Oliko possullakin ikävä mua?
Tieks kun se et ikävöidään lisää painetta siitä et täyttääkö toisten odotukset. Ja sit jos joskus on liian väsynyt pystyäkseen siihen niin se saa aikas stressiäOlen huolissani mielenterveydestäsi.
- Anonyymi
Eipä ollut päivän rölliketju ensimmäisen vastaajan eikä Possun tekele, tiedämpä vaan ja ikävä oli kun et provosoitunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032175
- 1341198
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34761ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 10550