... Sentään mitä tarinaa täältä saa lukea.
Pippelinen kerran kuukauteen ilmoittaa lopettavansa oireilunsa ja kahden päivän paussin jälkeen uutta putkeen täydellä alipaineella.
Mikä mahtaa olla viikon pääpuheenaihe, veikkaan minä olen, minä olen, minääää sitä ja tätä, mutta sinä, sinä, sinä et.
Sitten jatkuu kloonina kymppi sitä ja tätä, mutta sinä et sitä etkä tätä, koska olet sitä ja tätä.
Loppuviikosta apuhoitaja kläpkläp kiittää ja kertoo olleensa sitä ja tätä, joten hän piruilematta tietää tuota ja muuta.
Anoidi pitää kirjaa eläkkeiden ja toimeentulotukien päivämääristä laskien ja ilmoittaen myös viestiketjun poistetut.
Laiffi käy kerran viikkoon duunissa perjantaikossun aikaan ja lataa omansa ja Totuuspelle lienee ilmoittavansa muutostaan haaveilluusiotaloonsa haaveilluusioperheensä kanssa.
Luonnollisesti Pippe ilmoittaa määrävälein off-road jne.
Koirien kauneuskilpailu, joo oivallinen kilpailu, mikä mahtanee olla seuraava, olisko kilpailu kuka rakkaista romanttisimmin sooloilee ... joka päivä.
Voi Muumimutsi ...
5
209
Vastaukset 5
Sama näyttää jatkuvan näin tiistaina, taitaa paniikkihäiriö vahvistua Pippelisellä loppuviikkoa kohden, nähtäväksi jää.
- Anonyymi
Huomenta vasen aivopuolisko, on täällä outoa porukkaa, herää kysymys miksi juuri tämä pattayapalsta, luulisi että näille osaajille olisi parempikin paikka vaihtaa "ajatuksia", pattyaan savossa.
Anonyymi kirjoitti:
Huomenta vasen aivopuolisko, on täällä outoa porukkaa, herää kysymys miksi juuri tämä pattayapalsta, luulisi että näille osaajille olisi parempikin paikka vaihtaa "ajatuksia", pattyaan savossa.
Kuuluuko kuuntelen, olen vähän ulkoilemassa "Terassilla" eli vasemmassa korvassasi.
Jaa-a kuules siinäpä ongelma, olisiko ratkaisu että hän valveutuisi ymmärtämään, että on yksikkö-monikko, ei ainoastaan yksikkökaksikko.
Niin ja joo, hyvää huomenta ja palautteethan me saadaan kun suomessa hän herää valmistautuen lattioita liippaamaan kello 7 lukien, eli hieman yli 6 suomen aikaan.- Anonyymi
SENSSU kirjoitti:
Kuuluuko kuuntelen, olen vähän ulkoilemassa "Terassilla" eli vasemmassa korvassasi.
Jaa-a kuules siinäpä ongelma, olisiko ratkaisu että hän valveutuisi ymmärtämään, että on yksikkö-monikko, ei ainoastaan yksikkökaksikko.
Niin ja joo, hyvää huomenta ja palautteethan me saadaan kun suomessa hän herää valmistautuen lattioita liippaamaan kello 7 lukien, eli hieman yli 6 suomen aikaan.Eiköhän taas peräpäästä kuulu, huomasitko että olin laittanut vasempaan korvaan korvakorun, pitäisi näkyä kun kurkistat hieman turvakaiteen ulkopuolelle, alaspäin... muista kuitenkin että turvallisuus ennen kaikkea, kun kurkottelet... ostin eilen kaksi pakettia lyijykyniä alkoi vituttamaan kun aina oli kuulakärkikynästä muste finaalissa, eli tämä päivä menee kyniä terotellessä, mutta ajattelin käydä kuitenkin rekkamiesten ruokalassa syömässä ranskalaisia heinz ketsupilla.
By NumBall HHN 61v- - Anonyymi
Hienoa että kerrot mutta miten muuten ajattelit tämän päivän aikana harrastaa, kun lildolla leikkiä, mukavaa että sinulla on mukavaa, oletko mutta peukaloinen vai totuuspelle vaiko molemma, vaiko kopio senssu on peräpäätä tutkimassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591051
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan75848Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli67816- 62760
En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.52720- 67687
Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk8662Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti307636Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik33623Mersumies201
Oli tänään hyrskällä melekoosen tehokas 124 liikenteessä. Ei paljon vastamäki haitannu....16520
