Kertokaas nyt jotka tiedätte vähän mopojen päälle! Kun mulla on nyt räxä ruvennut temppuilemaan sillä tavalla, että kun kone lämpee niin pystyy ajaa jonkun aikaa, välillä vain 5m. Sitten yhtäkkiä NIU ja sammuu. Saa polkea hetken jos ei kauemminkin. Välillä pystyy ajaa pitemmänki matkan mutta sitte taas välillä säkällä 5-10m, tuntuu kuin ajais jarru päällä jotenkin! Kertokaas viisaat mopoilijat! Vaihdoin isomman suuttimenkin mutta ei vaikuttanut. Öljyt vaihdan koneesta huomisin! Mailailkaa jos viitsitte [email protected]
APRILIA RX ?????? KAtsokaas!
Qllie
5518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vittu oot tyhmä räxsät on paskoja aja se suohon ja osta pv/r/s1/monkey/s... ne on oikeeta mopoja
juup
Vitut! Kyä räxsä on paljon parempi kun joku vitun suzukin räpsä tai mankin paska. Itellä on manki eikä sitä saa kunnolla kulkeen ellei oo miljonääri tai autonasentaja! R:ä saattaa viä menetellä mut siihen ei myydä tehdastekosia tehoputkia, tarvii värkätä itte!!!
En tiä kyä räxsästä paljoo, mut ehdottaisin tulpan vaihtoa. Jos ei auta, mailaa mulle niin kysyn kaverilta kun sillä on räxsä.
laita postia niin kattoo