Kyseisten laitteiden valmistus on lopetettu. Eli kun laite hajoaa, niin pitää hankkia uusi järjestelmä. Itse olen korjauttanut yhden C-56 ja pari T-53 yksikköä.
https://www.qualityelectronicrepairs.co.uk/
C-56 oli virtalähde hajonnut ja T-53 oli ihan mykkä. Hieman epäröivät jälkimmäisen korjauksessa, mutta lupasivat yrittää. Kuntoon tuli ja rahaa säästyi. Itse Uponorin järjestelmä on toiminut tehtävässään ilman ongelmia ja nyt jo 14 vuotta vanha.
Uponor C-56 ja T-53 korjaus
Anonyymi-ap
4
759
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä.
- Anonyymi
Mitäs laitteita nämä ovat?
- Anonyymi
Vesikiertoisen lattialämmityksen säätöjärjestelmän osia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vesikiertoisen lattialämmityksen säätöjärjestelmän osia.
Ai termostaatteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot533532Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe292944- 282594
- 762494
- 182221
- 522202
- 561901
- 581696
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111593- 171515