Tilattu ja tilaus toimitettu

4329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oliko täyteen pakatussa autossa ihonväriltään poikkeavia matkustajia?

Äänestä

Sitä ei lehtijuttu kerro.

Äänestä
  • Että kyylä kävelemässä kadulla?
    Ei nykyisten kyylä kyrpänaamojen kävely onnistu yhtään sen pidemmälle kuin varsin oven eteen parkkeeratun paku volkkarin etupenkiltä kuppilaan korruptio kafveille tai sitten lahjus lounaalle. Siinä se on kyylän kävely virantoimituksessa.
    Kyllä noita kyrpiäisiä yötä päivää vähintään neljän auton voimin reilun parin kilsan säteellä torilta liikkuu, joten ompa ihme ettet keskustassa ole kyylä autoa nähnyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tilaus toimitettu:
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009106592.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu