Exit-sarja. Noloa, että Suomen pitää kopioida sarja.

En näe tällaisessa järjen hiventäkään. Omat ideat näköjään puuttuu täysin.

Tykkäsin ruotsalaisesta Solsidan-sarjasta. Ihan huippu. Suomalainen kopio oli latistunut ja mitäänsanomaton. Jalsoin katsoa ekaa jaksoa ehkä 5min.

Exit-sarjan kopiolle povaan samanlaista epäonnistumista.
61765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voit painaa Exit-nappia...

Äänestä

Toi suomiversiohan vaikuttaa oikeen lupaavalta... Tosin pelottaa onko tehty halvalla, mut traileri vaikutti hyvältä ja et rahaa on ollu. Ite niin kova fani et pakko kattoo myös suomiversio!

Äänestä

Siis toi suomiversiohan on aivan mahtava!!! 5/5
Ihme meininki ku jengi valittaa sarjoista katsomatta niitä eka :D

Äänestä

Toi suomi versio on iha helvetin hyvä

Äänestä

Miksi Pål tappoi eilen Williamin? En ole kauheasti seurannut sarjaa.

Äänestä

Pohjoisen kuningatar on kopio Fargo- elokuvasta.
Suomi on kopiomaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En näe tällaisessa järjen hiventäkään. Omat ideat näköjään puuttuu täysin.

Tykkäsin ruotsalaisesta Solsidan-sarjasta. Ihan huippu. Suomalainen kopio oli latistunut ja mitäänsanomaton. Jalsoin katsoa ekaa jaksoa ehkä 5min.

Exit-sarjan kopiolle povaan samanlaista epäonnistumista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu