Myy torissa halvat pienet stereot mitä mahtu yöpöydälle mutta ei lähetä ne maksako hän sitten bensa rahat kun haen ne Vaasa-Helsinki vai kuinka hän meina jos hän tykkä että lähetäminen on hankala vai tuoko hän ne sitten ilmaiseksi minulle?!
Ei lähetä tuoko hän sitten ne minulle ilmaiseksi?!
10
258
Vastaukset
- Anonyymi
Hyppää puutapäin tyhmä.
- Anonyymi
Oletko maksanut etukäteen?
Jos et niin ei sinulle uskalla mitään lähettää.
Poika aikoi ostaa yksityiseltä pelikonsolin, mutta oli niin kaukana, ettei voinut ilman autoa hakea.
Myyjä lupasi lähettää, kunhan saisi etukäteen puolet hinnasta. Poika kuitenkin ensin tarkasti asianomaisen puhelinnumeron ja se löytyi tunnettujen huijarien listalta.
Jos siis haluat tuon laitteen niin sinun on se itse haettava ja matka maksettava. - Anonyymi
Sinä käyt hakemassa ne.
- Anonyymi
https://www.tori.fi/uusimaa/Yamaha_radio_103696355.htm?ca=18&w=3
Eihän ne maksa paljon paskaka mutta toi on selvä provokatio saa melkein ilmaiseksi ja sitten myyjä sano heti kätelyssä että ei lähetä. - Anonyymi
Kyllä minä hänelle tarjosin maksua postimaksu etukäten mutta ei kelvannut varman noin agentit laitta tuollaisia ilmoituksia ne halua provosoida ja näyttä että ne on varakaitta eli ne on valmit uhrautuman että muilla mene huonomin.
- Anonyymi
Tällähän ne on komentoimassa ne agentit varman tietä tapauksen varman itse syylisiä sihen tori ilmoituksen!
- Anonyymi
Ei hän kukan tänä päivänä huija torissa ne hän jähdyttä pankki tili nykyän jos huija niin hän ne teki myös minun kaverille kun hän muutamalla kympillä huijasi.
- Anonyymi
Hesalaiset on niin velttoja ja omahyväisiä.
- Anonyymi
No helevetti jos ilmoituksessa kerran lukee että nouto niin se tarkoittaa sitä.
Tietenkin voi aina ehdottaa onko mahdollista postitus kohtuullisia kuluja vastaan - Anonyymi
Laita sun koko nimi,henkilötunnus ja pankkitilinnumero ja salasanat,niin lähetän kyllä ne sulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4928593Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1205872Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2824877Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584645Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s724179Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603940SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723788- 901718
- 991292
- 47899